Nowy Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w Synergy Europe


Benjamin Clarholm-Anton, poprzednio Dyrektor Generalny Synergy na Europę Północną, został zatrudniony na stanowisku Europejskiego Dyrektora ds. Sprzedaży i Marketingu. Stanowisko to piastuje od 1 maja 2017.

Przed objęciem tej funkcji, Benjamin nadzorował działania firmy w Norwegii, Szwecji, Danii, Finlandii oraz Islandii, zaś jeszcze wcześniej pełnił rolę dyrektora ds. sprzedaży i marketingu w Synergy na obszarze Azji i Pacyfiku. Przez cały ten czas pozostawał cennym elementem Synergy napędzając i koordynując rynki północnej Europy. Posiada niezwykłe i liczne umiejętności, szczególną etykę pracy oraz rozległe doświadczenie, które będzie z pewnością ogromną korzyścią dla Synergy Europe podczas pracy na nowym stanowisku.

Benjamin pracował w licznych organizacjach międzynarodowych, w tym ONZ, na terenie Belgii, Ugandy, Kenii i Haiti. W roku 2012 Benjamin dołączył do Oriflame Cosmetics, europejskiej firmy prowadzącej sprzedaż bezpośrednią, w której zajmował się projektami w dziedzinie sprzedaży i marketingu na obszarze Azji i Pacyfiku, w tym Tajlandii, Laosu, Kambodży, Myanmaru oraz Indonezji. Benjamin pochodzi ze Szwecji, jednak oprócz rodzimego języka doskonale posługuje się też angielskim i francuskim. Posiada dwa tytuły magistra uzyskane na szwedzkim Uniwersytecie w Uppsali oraz na Uniwersytecie Connecticut w Stanach Zjednoczonych. Jeden z nich w dziedzinie nauk politycznych, drugi zaś socjologii.

Benjamin będzie podlegał bezpośrednio Wiceprezesowi Synergy Europe, Carmelo d’Anziemu.
CONVERSATION

Instagram

Follow Us