Synergy świętuje 10 zdrowych latKażdego roku Interactive Health bada stan zdrowia pracowników Synergy WorldWide oraz  Nature’s Sunshine Products. Rezultaty wskazują, że stanowią oni wspólnie jedną z Najzdrowszych Firm w Ameryce! Co więcej, to już dziesiąty rok z rzędu, kiedy Synergy i NSP utrzymują ten tytuł udowadniając, że pracownicy obu firm w swoim osobistym życiu realizują pasję związaną ze stylem życia i produktami, których promowaniem zajmują się na co dzień. W roku 2016 jedynie 156 firm spośród 3000 uzyskało ten tytuł.

Synergy promuje styl życia podnoszący jakość życia zarówno wewnętrzne, jak i na zewnątrz. Dla pracowników produkty Synergy stanowią istotny element codziennej dbałości o zdrowie. NSP organizuje liczne wydarzenia promujące zdrowy styl życia, w których uczestniczą pracownicy obu firm. Są to takie wydarzenia jak Fitness Challenge, coroczny bieg 5K Fun Run, Veggie Challenge oraz Walktober. Firma organizuje również coroczny targ zdrowia i zwraca pracownikom poniesione przez nich koszty karnetów na siłowni.

“Ogromnie cieszymy się faktem, że po raz dziesiąty z rzędu zostaliśmy wyróżnieni przez Interactive Health,” mówi Gregory L. Probert, Prezes i Chief Executive Officer w NSP oraz Synergy WorldWide. “Jako firma działająca w dziedzinie zdrowia wiemy, że nagroda ta potwierdza nasze wysiłki, aby dzielić się ze  światem dobrym samopoczuciem – poczynając od mężczyzn i kobiet, z którymi pracujemy. Stanowi  świadectwo determinacji i charakteru naszych pracowników, jakości naszych wyjątkowych produktów oraz naszej misji, aby zmieniać życie ludzi na całym świecie.”

Pragniemy w dalszym ciągu co roku uzyskiwać ten tytuł, pracując nad osiągnięciem Elitarnego Zdrowia wraz z naszymi dystrybutorami i konsumentami.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us