Szczyt Europejski Barcelona 2017


Najważniejsze wydarzenie tego roku odbędzie się już zaledwie za kilka miesięcy! Dołącz do Synergy WorldWide podczas tego pełnego dynamizmu eventu w Europejskiej Siedzibie Głównej Synergy, w Barcelonie, nad Morzem Balearskim, w dniach 28-30 września.


Barcelona stała się dla Synergy prawdziwym epicentrum produktywności odkąd liderzy i dystrybutorzy firmy z całej Europy uczestniczą w ważnych wydarzeniach odbywających się w tym mieście. Emanując nowoczesnym profesjonalizmem i jednocześnie tętniąc energią życia Barcelona jest ucieleśnieniem wielu cech, jakimi pragnie cechować się Synergy. Możecie się więc spodziewać, że Szczyt 2017 będzie weekendem pełnym olśnienia i emocji!

REJESTRACJA

Im wcześniej się zarejestrujesz, tym więcej zaoszczędzisz! Ilość miejsc jest ograniczona, więc zagwarantuj sobie miejsce tak szybko, jak tylko możliwe.

Pamiętaj, aby podać wszystkie dane osobowe wymagane podczas rejestracji online. Karta przyporządkowana do Twojego konta Synergy zostanie obciążona w momencie ukończenia procesu rejestracji. Jeśli chciałbyś obciążyć kosztem rejestracji inną kartę, nie przypisaną do Twojego konta Synergy, wówczas bezpośrednio po wysłaniu rejestracji zadzwoń do Działu Obsługi Klienta, aby udzielić jego pracownikowi danych na temat karty, która ma zostać obciążona.

Harmonogram rejestracji

Wczesna 5 maja–30 czerwca €99
Zwykła 1 lipca–31 sierpnia €129
Nowy dystrybutor* 4 kwietnia–31 sierpnia €99
Na miejscu 28–30 września €149

Podany koszt dotyczy jednej osoby i obejmuje dostęp do wszystkich wydarzeń wchodzących w zakres Szczytu. Koszty hotelu i dojazdu nie zostały uwzględnione. Zwroty z tytułu wycofania rejestracji obciążone są opłatą anulacyjną w wysokości 15€. Rejestracja anulowana po 31 sierpnia nie podlega zwrotowi kosztów. Biletów nie można przenieść na inną osobę.
*rejestracja maks. 30 dni po dołączeniu do Synergy


Szczyt to najważniejsze wydarzenie w roku – wydarzenie, na które wszyscy niecierpliwie czekamy. Nasza wytrwała praca przez cały rok ukierunkowana jest właśnie na to wydarzenie, na moment, kiedy będziemy mogli spojrzeć za siebie i zdać sobie sprawę z tego ile w danym roku osiągnęliśmy. Szczyt daje nam także perspektywę, dzięki której lepiej rozumiemy co przyniesie nam przyszłość. W Synergy wszystko co robimy ma na celu pomóc nam zdobyć szczyt – także Elite Health, czyli szczyt dobrego samopoczucia.

Mamy więc nadzieję, że każdy podejmie decyzję, aby osiągnąć Szczyt razem z nami we wrześniu!


CONVERSATION

Instagram

Follow Us