OGŁASZAMY LEGACY RETREAT 2018Jak to mówią niektórzy mieszkańcy Oceanii, Bula!

Słowo to znaczy „cześć”, „do widzenia”, „miłość” i wiele innych rzeczy. Pamiętaj, aby zapisać je w swoim umyśle kiedy zakwalifikujesz się do udziału w Legacy Retreat 2017, ponieważ jedziemy na FIJI!

Razem z nami wyrusz w dniach 25-30 kwietnia 2018 do serca Południowego Pacyfiku, gdzie będziesz rozkoszować się białymi plażami, kryształowo czystą wodą, luksusem i absolutnym relaksem.

Na Fiji czas wydaje się płynąć wolniej, dostosowując się do tempa życia tego kraju. Państwo Fiji składa się z ponad 300 wysp i jest w nim tak wiele atrakcji do zobaczenia i przygód do przeżycia, że nie wiadomo od czego zacząć! Jest to miejsce stanowiące absolutne marzenie każdego podróżnika, zwłaszcza, jeśli podróż tę odbywasz z Synergy WorldWide.

Nie chcemy, żebyś przegapił nadchodzącą edycję Legacy Retreat, dlatego podejmij już teraz zobowiązanie, że zakwalifikujesz się na to wydarzenie! Okres kwalifikacyjny trwa od 1 stycznia do 31 grudnia 2017.

Aby dowiedzieć się jak uzyskać kwalifikację na Legacy Retreat 2018, kliknij tutaj.


MIEJSCE TWOJEGO POBYTU NA FIJI
Inspirowany tradycyjną fidżyjską wioską InterContinental Fiji Hotel & Resort oferują najwyższej jakości obsługę w otoczeniu palm kokosowych i 35 akrów lokalnej roślinności. Ciesz się fidżyjską gościnnością w sąsiedztwie światowej klasy plaży Natadola, nurkuj wśród mieniących się barwami korali, zażywaj relaksu i wypoczynku w basenach i spa lub szalej na 18 dołkach pola golfowego atestowanego przez PGA. InterContinental Fiji Hotel & Resort będzie Twoim drugim domem podczas tej wyprawy, gwarantującym Ci naprawdę luksusowe atrakcje.

Oczywiście najwspanialsze chwile podczas imprez Synergy Legacy Retreat wiążą się nie tylko ze splendorem samego hotelu lub zapierającymi dech w piersi widokami. Synergy zapewni Ci szeroki wybór aktywności i przygód, wyśmienite posiłki oraz okazję by spędzać czas w towarzystwie większości skutecznych i utytułowanych liderów.

Wyznacz swój kurs na wyspy. Zakwalifikuj się w tym roku i doświadcz Fiji w wielkim stylu. Z radością czekamy na szansę, aby w roku 2018 wynagrodzić Twoja pracę wyprawą do raju.

Aby zobaczyć filmik przypominający Legacy Retreat 2017 w Monaco, kliknij tutaj.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us