Ostatnia szansa, aby skorzystać z wczesnej rejestracji na Szczyt 2017!


Wartościowe rady specjalistów z branży. Pełne energii Przyjęcie Powitalne i Parada Narodów. Sesja uznań w świetle jupiterów. Te przeżycia i wiele innych czekają na Was już zaledwie za kilka miesięcy podczas Szczytu 2017 w Barcelonie!

Miej świadomość, że cena rejestracji na Szczyt niebawem wzrośnie! Upewnij się, że zarówno Ty, jak i Twój zespół zarejestrowaliście się do udziału w najważniejszym wydarzeniu tego roku za możliwie najniższą cenę.

KOSZT REJESTRACJI WZRASTA Z €99 DO €129 Z DNIEM 1 LIPCA


NOWI dystrybutorzy, którzy dołączą do firmy w dniach 1 lipca – 31 sierpnia będą w dalszym ciągu uprawnieni do skorzystania z preferencyjnej rejestracji w cenie €99.

Nie zapomnij skorzystać ze wszystkich przydatnych informacji dotyczących tegorocznego Szczytu, które znajdziesz na stronie rejestracji. Dowiesz się z niej o miejscu, w którym odbywa się Szczyt, a także położonych niedaleko atrakcjach i hotelach. Znajdziesz także program wydarzenia, zaś w dziale Najczęściej Zadawanych Pytań (FAQ) uzyskasz odpowiedź na Twoje wątpliwości związane z logistyką.

Czy zakwalifikowałeś się na prestiżową Kolację dla VIPów?

Masz szansę to zrobić jeszcze przez dwa kolejne miesiące!

Kwalifikację na to wydarzenie może uzyskać dystrybutor, który posiada już rangę Team Director lub wyższą, a także dystrybutorzy znajdujący się blisko osiągnięcia tego tytuły. KLIKNIJ TUTAJ, aby uzyskać szczegółowe informacje na temat kwalifikacji.

Od Szczytu dzieli nas już zaledwie kilka miesięcy! Nie możemy doczekać się kolejnego wspólnego spotkania w Barcelonie!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us