Podsumowanie - Experience Synergy 2017


Wspaniała grupa przepełnionych ambicjami dystrybutorów przybyła na początku tego miesiąca do Utah, aby doświadczyć na czym polega Synergy, czyli - “Experience Synergy.”

Zwiedzili siedzibę główną firmy, Centrum Badań i Innowacji Hughes, zakład produkcyjny oraz nasze laboratoria zajmujące się Kontrolą Jakości. Spotkali się z  Założycielem Synergy Danem Higginsonem oraz Prezesem Danem Normanem, z którymi mogli poznać się bliżej podczas kolacji w kilku z najlepszych restauracji w Utah.

Grupa uczestników wydarzenia spędziła nawet dzień w górach zwiedzając słynne Park City, gdzie odbyły się Zimowe Igrzyska Olimpijskie w 2002 r. Wywiązała się zacięta rywalizacja w kręgle (gratulacje dla Flaviano Flugeri’ego z Włoch, który osiągnął imponujący wynik 176 pkt!), a po niej nastąpiło doskonałe czerwcowe popołudnie, podczas którego uczestnicy śmigali na alpejskim stoku oraz jeździli kolejką alpejską w górskim kurorcie. Dzień zakończył się wspaniałą kolacją na przepięknym górskim zboczu.

Czas spędzony z tą niezwykle utalentowaną grupą budowniczych biznesu Synergy w siedzibie firmy był naprawdę wspaniały. Mamy nadzieję spotkać się z Wami niedługo w jeszcze większym gronie! Kilka DUŻYCH wydarzeń Synergy nadciąga wielkimi krokami:Do zobaczenia następnym razem!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us