Zakwalifikuj się na Przyjęcie dla VIP-ów 2017


W szybkim tempie wzrasta poziom emocji w związku ze Szczytem 2017, więc jeśli przygotowujesz się do wzięcia udziału w największym wydarzeniu Synergy Europe w całym roku, powinieneś wyznaczyć sobie cel, jakim będzie kwalifikacja na Przyjęcie dla VIP-ów!

Jako VIP będziesz przebywać w towarzystwie członków zarządu oraz czołowych liderów Synergy i wraz z nimi na koszt firmy rozkoszować się wykwintnym posiłkiem w pięknej restauracji Xalet de Montjuïc. To pełne uroku miejsce, serwujące znakomite, stylowe posiłki, znajduje się na wysoko na zboczu wzgórza Monjuïc, z którego rozpościera się wspaniały widok na rozległą część najbardziej niezwykłej hiszpańskiej metropolii. Zachęcamy do kwalifikacji i wspólnie spędzonej z nami uczty, której nigdy nie zapomnisz!

SZCZEGÓŁOWE DANE DOTYCZĄCE PRZYJĘCIA DLA VIP-ÓW
Data: Piątek, 29 września
Pora: 7:30 - 10 wieczorem
Miejsce: Xalet de Montjuïc
Strój: Ubiór formalny. Wymagane są garnitury i krawaty dla panów, suknie koktajlowe dla pań.

JAK SIĘ ZAKWALIFIKOWAĆ
Aby uzyskać kwalifikację do udziału w Przyjęciu dla VIP-ów, musisz spełnić jeden z dwóch poniżej opisanych warunków:
  1. Osiągnąć rangę Team Director lub wyższą po raz pierwszy w okresie od 1 września 2016 do 31 sierpnia 2017
  2. Utrzymać rangę Team Director lub wyższą przez co najmniej 3 miesiące w okresie od 1 stycznia do 31 sierpnia 2017

Już niedługo ogłosimy pierwszą grupę zakwalifikowanych, więc wykorzystaj lato, aby przenieść swój biznes na wyższy poziom i zdobądź swoje miejsce przy stole! Z radością czekamy na jak największe grono uczestników tego ekskluzywnego wydarzenia.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej na temat tego co oferuje doświadczenie VIP oglądając filmik podsumowujący Przyjęcie dla VIP-ów 2016.


CONVERSATION

Instagram

Follow Us