AKTUALIZACJA PROMOCJI GO ELITE


Od 1 sierpnia zostanie wprowadzona zaktualizowana wersja promocji Go Elite, która ma za zadanie wspomagać lepsze praktyki budowania biznesu w całej Europie.

W ciągu najbliższych trzech miesięcy dystrybutorzy Synergy mogą postawić sobie za cel zdobycie nowej Premii Go Elite w wysokości 2230zł!

Oto jak można tę premię uzyskać:
  1. Osiągnąć kwalifikację Elite Honors w sierpniu, wrześniu i październiku.
  2. W każdym z tych miesięcy sprawić, aby przynajmniej 2 osoby spośród osobiście przez Ciebie zasponsorowanych również uzyskały kwalifikację Elite Honors
  3. Przed końcem października osobiście zasponsorować 2 nowych dystrybutorów.

Tak, to prawda! Trzy miesiące mądrych praktyk biznesowych pozwolą Ci uzyskać Premię Go Elite w wysokości 2230zł! Już teraz podejmij wysiłki w kwestii Go Elite, aby na koniec października cieszyć się konkretnym dodatkiem do Twojej wypłaty! Ten czas minie szybciej niż sądzisz!

Obecny miesiąc - lipiec 2017 - będzie ostatnim miesiącem obowiązywania dotychczasowej wersji programu Go Elite, zaś obecna Premia Go Elite będzie wypłacana wszystkim, którzy zdołają ją uzyskać do końca okresu prowizyjnego w tym miesiącu.

Zachęcamy dystrybutorów z całej Europy, aby cieszyli się nową Premią Go Elite, a także mnóstwem nowych nagród związanych ze skutecznym prowadzeniem biznesu Synergy. Życzymy Wam wszystkim dużo szczęścia na te rozpoczynające się trzy tak ważne miesiące. Bawcie się dobrze i Go Elite – stańcie się Elitą!

Pytania? Skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta Synergy.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us