UZNANIE DLA TEAM MEMBERS W EUROPIE – Czerwiec 2017

poniedziałek, lipca 10, 2017



Poniżej wymienione są nazwiska wszystkich w Europie, którzy awansowali w czerwcu. Gratulacje dla naszych pracowitych Team Members, którzy w dalszym ciągu poświęcają czas i ogromny wysiłek na działalność w Synergy.

AWANS W RANDZE W CZERWCU


Team Manager
Veronica Jagedal (Norway)

Team Leader
Petra Rinkel (Germany)
Augustine Attah (United Kingdom)

Gold
Petra Rinkel (Germany)
Filippo Scarin (Italy)
Kjetil Eika (Norway)
Frisk Stil As (Norway)
Augustine Attah (United Kingdom)
Grant & Sue Sharp (United Kingdom)

Silver
Thomas Sundl (Austria)
Adetutu Odufuwa (Ireland)
Elisabetta Franzo (Italy)
Laura Bullo (Italy)
Aga Screening Volendam (Netherlands)
Helseriket Spa & Velvære Jagedal (Norway)
Bjørg Inger Usland (Norway)
Kjetil Eika (Norway)
Galina Sinyavina (Poland)
Augustine Attah (United Kingdom)

Bronze
Gerald Kaufmann (Austria)
Krisztian Lengyel (Austria)
Aloisia Seifried (Austria)
Gabriele Strodl (Austria)
Cornelia Haas (Germany)
Nicole Ullrich (Germany)
Mark  Dempsey (Ireland)
Billy Navan (Ireland)
Stecia Osuagwu (Ireland)
Eugenio Montissori (Italy)
Simona Bossa (Italy)
Silvia Randone (Italy)
Assunta Margherita Olivero (Italy)
Gitte Kristin Evang (Norway)
Martin Eng (Norway)
Tone Møllegård (Norway)
Lisa K. Nygård (Norway)
Torunn Stadeløkken (Norway)
Marina Ivanova (Poland)
Galina Sinyavina (Poland)
Eva-lis Nilsson (Sweden)
Maths Hakansson (Sweden)
Norma Corney (United Kingdom)
Annie Holmes (United Kingdom)
Claire Howard (United Kingdom)
Polly Tomlinson (United Kingdom)
Augustine Attah (United Kingdom)

Star
Sonja Grollitsch (Austria)
Heinz Gurmann (Austria)
Nilian Binder (Austria)
Hermann Weissenbäck (Austria)
 Vulkanland Immobilien (Austria)
Jutta Friedl (Austria)
Marina Fuerst (Austria)
Hubert Molterer (Austria)
Gerhard Fuerst (Austria)
Bertram Obermayer (Austria)
Nadja Willim (Austria)
Lotte Lammer (Austria)
Doris Fladischer (Austria)
Friedrich Kachelmajer (Austria)
Barbara Gallowitsch (Austria)
Elfriede Kreitzer (Austria)
Macher Fenster + Tueren + Tore Gmbh (Austria)
Sophie Saubach (Austria)
Melanie Sundl (Austria)
Philipp Sundl (Austria)
Elit Élet Team (Austria)
Levente Benö (Austria)
Miloslav Ďurčík (Czech Republic)
Eva Thovtrup (Denmark)
Mie Vester (Denmark)
Hannu Hyväri (Finland)
Robin Lindahl (Finland)
Elise & Aimo Mikkonen (Finland)
Marja-terttu & Matti Ylikauppila (Finland)
Elisa & Petri Pajala (Finland)
Helene Wasenius (Finland)
Marjatta Jussila (Finland)
Ritva Latvakoski (Finland)
Arja Harja (Finland)
Elina & Jouko Jolla (Finland)
Juhani Loukasmäki (Finland)
Doris Guenther (Germany)
Harald Uebler (Germany)
Carola & Joerg Parthier (Germany)
Cinar Suekran (Germany)
Manuela Seidl (Germany)
Hans-joachim Welling (Germany)
Juergen Kurt Philipp (Germany)
Michael Sepperl (Germany)
Johanna Hauslschmid (Germany)
Reinhard Riss (Germany)
Kathrin Schroeder (Germany)
Cornelia Haas (Germany)
Angela Taenzer (Germany)
Anna Katharina Lahs (Germany)
Nicole Ullrich (Germany)
Sigrid Lange (Germany)
Kathrin Hille (Germany)
Helga Balzer (Germany)
Murphy Conor (Ireland)
Billy Navan (Ireland)
Stecia Osuagwu (Ireland)
Ousmane Diop (Ireland)
Liliana Ruocco (Italy)
Roberto Ciabattoni (Italy)
Carlo Muraro (Italy)
Daniele Del Prete (Italy)
Luca Bottaro (Italy)
Lorenzo Cescon (Italy)
Luciano Giau (Italy)
Valentina Latini (Italy)
Donatella Bonaldo (Italy)
Dajana Curatolo (Italy)
Antonina Mazzola (Italy)
Giovanni Barale (Italy)
Nadia Drocco (Italy)
Filippo Pedol (Italy)
Eleonora Siletti (Italy)
Roberto Radina (Italy)
Stefano Meriano (Italy)
Grethe Nielsen (Norway)
Aleksander Køteles (Norway)
Randi Olaug Karin Pedersen (Norway)
Merja Andreassen (Norway)
Arnulf Nilssen (Norway)
Kari Aasnæs (Norway)
Aud Bonsak (Norway)
Helge Reiten (Norway)
Trond Granmo (Norway)
Gerhard Falk Woie (Norway)
Mona Marthinsen (Norway)
Gunnar Lem (Norway)
Arne Reistad (Norway)
Magnus Larsen (Norway)
Nordis Landa (Norway)
Ole Lindbæk (Norway)
Gerhard Løhre (Norway)
Ariane Ihlen (Norway)
Liv Torkildsen (Norway)
Roger Haraldsen (Norway)
Emilie Moen (Norway)
Anette Kristensen (Norway)
Christine Hoel (Norway)
Jan Åke Albertsen (Norway)
Bjørg Sønsteby (Norway)
Karin Heia Østborg (Norway)
Tone Møllegård (Norway)
Maria With Hoen (Norway)
Elisabeth Ruud (Norway)
Ingny Falk-solheim (Norway)
Marie Taringer (Norway)
Raymon Iden Nilsen (Norway)
Keylin Dybvik (Norway)
Geir Vidar Knutsen (Norway)
Hilde Kristiansen (Norway)
Nordskog A & A (Norway)
Ellen Cecilie Triumf-buljo (Norway)
Lene Sundeng (Norway)
Ingebjørg Giil (Norway)
Inge Olav Ljostad (Norway)
Lena Og Kenneth With Eklund (Norway)
Alma Urena (Norway)
Marit Berge (Norway)
Lea Eikefjord (Norway)
Audun Henriksen (Norway)
Czesława Hałaczkiewicz (Poland)
Dariusz Opasiński (Poland)
Małgorzata Pawlak (Poland)
Nina Bakhcheva (Poland)
Wojciech Borycki (Poland)
Galiya Tararina (Poland)
Galina Sinyavina (Poland)
Vera Lapteva (Poland)
Ludmila Letyagina (Poland)
Tatiana Letyagina (Poland)
Kapitolina Skurikhina (Poland)
Galina Chernova (Poland)
Vera Ovchinnikova (Poland)
Tatiana Belorukova (Poland)
Galina Bychkova (Poland)
Anna Limar (Poland)
Damjan Mestinšek (Slovenia)
Nives Butinar (Slovenia)
Ivana  Savic (Slovenia)
Marta Balcells Calatayud (Spain)
Gladis Rebol (Spain)
Selma Akdemir (Sweden)
Kristiina Pollari (Sweden)
Ellen Rodriguez-sergard (Sweden)
Evelin Sigurdsson (Sweden)
Angela Bryan (United Kingdom)
Vivien Milford (United Kingdom)
Kirsten Pearson (United Kingdom)
Vim Hirani (United Kingdom)
Lenka Horakova (United Kingdom)
Christine Sims (United Kingdom)
Lynn Daniel (United Kingdom)
Sarah Williams (United Kingdom)
Caroline Harris (United Kingdom)
John Chappell (United Kingdom)
Daniel Lines (United Kingdom)
Catherine Nobel (United Kingdom)
Mary Sibley (United Kingdom)
David Cole (United Kingdom)
Anwar Kureembokus (United Kingdom)
Jackie Allen (United Kingdom)
Beauty Nevo (United Kingdom)

NAJLEPIEJ REKRUTUJĄCY W CZERWCU

Team Member z największą ilością osobiście zasponsorowanych miejsc w systemie

Galina Sinyavina (Poland) - 5
Heidemaria Feyertag (Austria) - 4
Steven J. Innes (United Kingdom) - 4
Margrit Nadrag (Austria) - 4
Andrea Saubach (Austria) - 4
Francesca & Hermann Pflueger (Germany) - 3
Hilkka & Eero Saukko (Finland) - 3
Petra Rinkel (Germany) - 3
Maria Fruhmann (Austria) - 3
Adam Cieślik Wellness (Poland) - 3
Teri Rigby (United Kingdom) - 3
Mikhail Kononov Margarita (Poland) - 3

NAJLEPSI W BUDOWANIU STRUKTUR W CZERWCU

Team Member z największą ilością osobiście zasponsorowanych awansów w randze

Reidun Lydersen Dalheim (Norway) - 9
Christine Herrmann & Hansy Herrmann (Germany) - 7
Hakan Cetin (Germany) - 7
Emeka & Prisca Okakpu (Ireland) - 6
Veronica Jagedal (Norway) - 6
Heidemaria Feyertag (Austria) - 6
Franz & Ana Vajda-Friess (Austria) - 5
Anne Tveiterås (Norway) - 5
Inga & Lars Groeber (Spain) - 5
Svanhild Snipstad (Norway) - 5

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.