SZCZYT 2017: ZAREJESTRUJ SIĘ DO 31 SIERPNIA


Podczas Europejskiego Szczytu Synergy 2017 będziemy mogli przeżyć wiele nowych, ekscytujących doświadczeń. Nie przegap wprowadzenia nowych produktów, nowego formatu sesji, nowych narzędzi, prezentacji i oczywiście nowej okazji, aby szlifować swoje umiejętności Synergy.  Zarejestruj się dzisiaj na Szczyt 2017 w Barcelonie!

Pamiętaj, rejestracja dobiega końca z dniem 31 sierpnia. Osoby rejestrujące się wcześniej będą cieszyć się biletem w niższej cenie oraz szybciej zostaną zameldowane na miejscu wydarzenia, otrzymają identyfikatory z nazwiskiem, gwarantowaną szansę uczestnictwa w sesji uznań i wiele innych korzyści. Z tych właśnie powodów, mimo że istnieje możliwość rejestracji już na miejscu, zdecydowanie zachęcamy Cię do rejestracji online do najbliższego czwartku!


CZY POSIADASZ FIZYCZNY BILET?
Osoby, które nabyły fizyczny (wydrukowany) bilet na Szczyt (dotyczy to wielu dystrybutorów uczestniczących w poprzednich wydarzeniach Synergy), wciąż muszą dokonać rejestracji. Instrukcje dotyczące sposobu rejestracji fizycznego biletu znajdziesz klikając tutaj lub po prostu kontaktując się z obsługą klienta.

NOWOŚCI W TYM ROKU:
Synergy odsłoni przed nami nowe produkty i narzędzia wprowadzając jednocześnie nową formułę Szczytu. Zamiast czterech sesji składających się na Szczyt, tak jak odbywało się to w poprzednich latach, teraz będzie on zawierał więcej aktywności i informacji zawartych w tylko trzech uproszczonych sesjach, dzięki czemu będziecie mieć więcej czasu na spotkania ze swoim zespołem i liderami. Aby uzyskać więcej informacji na temat agendy Szczytu, jego lokalizacji i możliwości noclegowych, kliknij tutaj.

WAŻNE PRZYPOMNIENIE: 
W tym roku zarejestrowani uczestnicy Synergy będą meldować się podczas wydarzenia przedstawiając indywidualny kod kreskowy lub kod QR wysłany wcześniej mailowo przez Eventbrite, nasze usługi biletowe podczas wydarzeń. Prosimy, aby przybył przygotowany, z wydrukowaną kopią swojego biletu Eventbrite lub telefonem komórkowym, aby od razu przystąpić do skanowania! W razie pytań dotyczących tego procesu prosimy o kontakt z obsługą klienta.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us