VIPOWSKIE WRAŻENIA W SKLEPIE SYNERGY NA SZCZYCIE


Trzy wybrane grupy dystrybutorów Synergy otrzymają podczas Szczytu 2017 szansę jak żadna inna. Każdego roku Sklep Synergy na Szczycie pełen jest ludzi pragnących zakupić zapas najnowszych produktów i materiałów reklamowych Synergy zanim skończą się zapasy. Tym razem zapraszamy osoby, które w bieżącym roku uzyskały największe sukcesy, aby mogły cieszyć się zakupami we własnym tempie.

Osoby te uzyskają wcześniejszy dostęp do sklepu podczas godzin specjalnych. Pracownicy obsługi będą na miejscu, aby pomóc w dokonaniu zakupów i wyborze próbek produktów, aby doświadczenie ze sklepu było jak najprzyjemniejsze.

Trzy wymienione poniżej grupy zapraszamy do pojawienia się przed sklepem o przedstawionych godzinach, aby doświadczyć zakupów w Sklepie Synergy:

Pearl Executives i wyższe rangi
Czwartek, 28 września
17:00-18:00

Zakwalifikowani na Przyjęcie dla VIPów na Szczycie 2017
Czwartek, 28 września
18:00-19:00

6x zakwalifikowani do Elite Honors
Piątek, 29 września
10:00 –12:00

CO POWINNI WIEDZIEĆ ZAPROSZENI ABY DOŚWIADCZYĆ ZAKUPÓW W SKLEPIE SYNERGY
  • Zakwalifikowani na Przyjęcie dla VIPów będą musieli pokazać swój otrzymany na Szczycie identyfikator z nazwiskiem, aby wejść do sklepu.
  • 6-krotni zakwalifikowani do Elite Honors pokażą swoją kartę Klubu Elite Honors (otrzymaną mailowo, aby wejść do sklepu.
  • Zaproszeni nie mogą wykorzystać tego czasu, aby złożyć zamówienie na produkty dla swojego downline. Możliwe są wyłącznie zamówienia osobiste.

Aby znaleźć Sklep na Szczycie zapoznaj się z mapą w broszurce Szczytu 2017, którą otrzymasz podczas rejestracji.

Gratulujemy godnym naśladowania budowniczym biznesu tego ekskluzywnego doświadczenia! Nie możemy się doczekać kiedy będziemy mogli Was obsłużyć na tegorocznym Szczycie!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us