NAGRODY LEGACY 2017

Każdego roku dystrybutorzy nominowani są do niezwykle prestiżowych Nagród Legacy. Nagrody te przyznawane są w trzech kategoriach – Nagroda Hope of Synergy im. Willa Martina, Nagroda Humanitarna im. Dana Higginsona oraz Nagroda Foundation of Excellence.NAGRODA HOPE OF SYNERGY (NADZIEJA SYNERGY) IM. WILLA MARTINA


Nagroda ta przyznawana jest dystrybutorom, którzy mogą poszczycić się wyjątkową i inspirującą historią związaną z produktami lub biznesem Synergy albo swoim zdrowiem.

Daniel Krawcewicz
Polska

Daniel jest częścią Synergy od pierwszego dnia obecności firmy w Europie i należy do Polskiego Klubu Założycieli. Jest lojalny wobec Synergy i swojego zespołu mimo wielu trudności, których doświadcza od lat. Daniel to prawdziwy propagator Synergy, gotowy zrobić naprawdę wiele, aby Synergy WorldWide odniosła sukces.

Christer Sverre
Norwegia

Christer to człowiek ogromnie zmotywowany by odnieść sukces. Zawsze uważnie wysłuchuje potrzeb swojego zespołu i motywuje go, aby sięgać po najwyższe cele. Pytany o to co sprawia, że odnosi sukcesy, odpowiada, że optymizm i troska o innych. Jest niezwykle skutecznym rekruterem, zdobywcą tytułu Norweskiego Rekrutera Roku.

Nicola Barbieri
Włochy

Krok po kroku, cierpliwie i wytrwale Nicola pracuje nad zdobyciem rangi Team Director. Cieszy się podziwem i szacunkiem osób, z którymi pracuje. Jest proaktywny, etyczny i pełen pasji.

Martina Kodrun
Słowenia

Martina jest certyfikowanym trenerem osobistym i prowadzi życie zainspirowane ideą Elite Health. Jej pasja związana ze zdrowiem i postawa ukierunkowana na osiąganie nadają tym większą moc jej wizji biznesu Synergy. Martina to osoba wytrwała i pracowita we wszystkich swoich przedsięwzięciach.

Sarah Chambers
Wielka Brytania

Historia jaką może opowiedzieć Sarah wiąże się z ProArgi-9+ i jest niezwykle inspirująca. Produkt ten odmienił jej życie i umożliwił robienie rzeczy, o których sądziła, że już na zawsze pozostaną poza jej zasięgiem. Jej osobiste świadectwo potęgi produktów Synergy pomogło wielu innym ludziom poczuć korzyści wynikające z ich stosowania , zaś Sarah jest zmotywowana jak nigdy, aby pomóc jak największej ilości ludzi odkryć co ProArgi-9+ może dla nich zrobić.NAGRODA FOUNDATION OF EXCELLENCE (FUNDAMENT DOSKONAŁOŚCI)


Nagrodę tę otrzymują dystrybutorzy, którzy wykazali się szczególnym wkładem w dziedzinie rozwijania biznesu Synergy WorldWide.

Christine & Hansy Herrmann
Niemcy

Christine i Hansy uważają, że Synergy WorldWide to najlepsza rzecz, jaka spotkała ich w życiu. Liderzy Synergy twierdzą, że para ta jest jednym z najbardziej pracowitych zespołów, jakie kiedykolwiek widzieli. Mimo przeciwności nigdy się nie poddają. Kiedy zdecydowali się zaangażować jako dystrybutorzy Synergy w pełnym wymiarze czasu, zdołali osiągnąć poziom Team Director i wcale nie zwalniają tempa.

Roman Tanzler
Austria

Entuzjazm i uczciwość Romana sprawiły, że na przestrzeni lat udało mu się odnosić sukcesy. Jest prawdziwą maszyną rekrutacyjną! Jego nazwisko przewija się niemal zawsze na listach uznań. Zrekrutował 18 Tracking Centers (miejsc w systemie) w samym tylko miesiącu kwietniu, a w swym zespole zawsze znajdziemy około 10 osób uzyskujących premię Go Elite. Roman naprawdę pokazuje innym jak wiele można osiągnąć.

Miimu Jaatinen
Finlandia

Mimo wielu zobowiązań poza prowadzeniem biznesu Synergy, Miimu pracuje z wytrwałością i pozytywnym podejściem, którym zaraża swoją organizację. Kiedy odkryła Snergy była jeszcze w trakcie nauki i spodziewała się dziecka nie wiedząc co przyniesie jej przyszłość. Teraz ona i jej rodzina mogą cieszyć się życiem, podczas gdy Miimu nieustannie rozwija swój biznes Synergy i pomaga innym odkryć sukces, jaki sama już odnalazła.

Fernando Gatti
Włochy

Choć Fernando od niedawna należy do zespołu Synergy, w marketing sieciowym pracuje od niemal trzech dekad. Niesamowicie wpłynął na rynek włoski i zdołał już zaistnieć w skali europejskiej. Chętnie uczy europejskich dystrybutorów swojego systemu biznesowego, dzięki któremu wiele osób zdołało już odnieść sukces. Ma wielkie aspiracje dotyczące siebie i swojej organizacji. Nie mamy wątpliwości, że zdoła je zrealizować.NAGRODA HUMANITARNA IM. DANA HIGGINSONA


Nagroda ta przyznawana jest dystrybutorom, którzy wykazali się szczególną działalnością filantropijną zarówno wewnątrz, jak i poza Synergy WorldWide.

Reidun Lydersen Dalheim
Norwegia

Reidun mówi, że rywalizacja towarzyszy jej przez całe życie – zarówno w sporcie, jak i w biznesie. Posiada ducha przygody i kiedy mówi, że coś zrobi, to dotrzymuje słowa. Wykonuje wspaniałą pracę wspierając wiele osób w swojej organizacji. Chętnie poświęca czas i swą wielką wiedzę, aby pomagać innym ludziom w ich problemach.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us