REIDUN DALHEIM DOŁĄCZA DO KLUBU MILIONA DOLARÓWJednym z momentów stanowiących ukoronowanie Szczytu 2017 było uznanie niesamowitej kobiety, która od wielu lat napędza sukces Synergy Europe. Reidun Lydersen Dalheim, Pearl Executive, jest podziwianą liderką, która niedawno zarobiła w firmie swojego milionowego dolara.

Osiągnięcie to stanowi dobrą okazję do refleksji nad tym ile pasji żywi Reidun wobec Synergy WorldWide i produktów firmy. Praca jaką włożyła by osiągnąć ten historyczny sukces robi prawdziwe wrażenie! To zaszczyt móc złożyć jej gratulacje z tego tytułu na barcelońskiej scenie.

Reidun całe życie uczestniczyła w rywalizacji. Uwielbia każdy sport, od narciarstwa po wyścigi samochodowe, i choć sama nie jest już pogromcą stoków ani dróg wciąż posiada sposób, aby zabłysnąć na tle konkurencji. Synergy sprawia, że stara się konkurować sama ze sobą i osiągać coraz lepsze wyniki.

To właśnie jej uwielbiająca rywalizację osobowość doprowadziła Reidun do tego momentu: uzyskania członkostwa w Klubie Miliona Dolarów.

„To oznacza, że zrealizowałam swój cel,” mówi Reidun. „Pokazuje, że zdołałam pomóc tysiącom ludzi odnaleźć lepsze życie.”

Specjalizując się od ponad 30 lat w medycynie komplementarnej, Reidun przez większość życia pomagała innym dążyć do cieszenia się Elitarnym Zdrowiem.

Odkąd w roku 2009 poznała Synergy WorldWide, Reidun zaczęła testować produkty Synergy i doświadczyła wspaniałych rezultatów. Poczuła więc pewność, że może te same produkty polecać swoim klientom. Reidun zgromadziła i wciąż gromadzi bogate doświadczenie z Synergy. Wiele czasu poświęca na kształcenie ludzi w zakresie produktów firmy, a jednocześnie organizuje swój niezwykle lojalny zespół, aby wraz z nim pomagać innym odkryć bardziej owocną, wyższą jakość życia.

Na szczęście tak się składa, że podróże samochodem to jedna z rzeczy, które Reidun lubi najbardziej, więc przemierzanie całej północnej Norwegii, aby wspierać dystrybutorów i dzielić się szansą Synergy nie stanowi dla niej problemu. Dzięki wolności finansowej, którą wypracowała sobie poprzez biznes Synergy,  Reidun uważa, że więcej czasu może poświęcić na wakacje, co w przeciwnym razie nie byłoby możliwe.

Jej głównym celem jest pomóc wszystkim osiągnąć sukces. Nie może doczekać się jeszcze wspanialszej przyszłości nie tylko dla siebie, ale także dla swojego zespołu w miarę rozwijania swojego biznesu z
Synergy WorldWide.

„Moją aspiracją jest praca taka jak zawsze z Synergy, pomaganie innym osiągnąć lepsze zdrowie.”

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy Reidun!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us