TRULUM JUŻ W SPRZEDAŻY!


To już oficjalna wiadomość. Zestaw Trulūm jest już dostępny w sprzedaży na terenie całej Europy! Zakup pełną linię produktów Trulūm i już dziś odkryj swój prawdziwy blask.


Trulūm, najwyższej jakości linia kosmetyków do skóry od Synergy, pomaga skórze osiągnąć nie tylko młodszy wygląd, ale także zachowywać się młodziej na poziomie komórkowym. Linia składa się z siedmiu produktów bogatych w elementy pochodzenia roślinnego naukowo dobrane, aby tym skuteczniej wspomagać mikrobiom skóry dzięki najwyższej jakości składnikom.


INFORMACJE O PRODUKTACH TRULŪM
Dowiedz się więcej o poszczególnych produktach w linii Trulūm zapoznając się z następującymi arkuszami informacyjnymi:

Cleansing Gel
Hydrating Toner
Brightening Serum
Moisturizer
Youth Serum
Eye Cream
Intrinsic Complex

Przeczytaj kompletny Przewodnik po Linii Trulūm aby poznać naukowe aspekty produktów, szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych elementów tej serii oraz instrukcje dotyczące ich stosowania.


Zaznacz w swoim kalendarzu pierwsze webinarium poświęcone Trulūm, które odbędzie się w czwartek, 5 października o godzinie 12pm MDT, a które poprowadzi nasza specjalistka od komunikacji marketingowej  Catherine Bennett. Dowiedz się wszystkiego o historii jaka kryje się za tymi produktami, aby wiedzieć jak poprawnie je stosować. To webinarium rozpocznie całą serię takich telekonferencji informacyjnych, dzięki którym staniesz się ekspertem w dziedzinie Trulūm.

Registration URL: https://attendee.gotowebinar.com/register/3805339760505368579
Webinar ID: 337-692-187

Webinarium będzie doskonałym początkiem drogi, podczas której Trulūm stanie się niezbędnym elementem Twojej codziennej pielęgnacji własnego ciała. Czeka na Ciebie blask rezultatów!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us