Webinarium Przedstawiające Trulum


Skóra jest cudem. Dostosowuje się, naprawia i chroni Cię przed światem zewnętrznym. Jednak wykonując dla Ciebie całą tę pracę, skóra nieuchronnie się starzeje. Trulūm, najwyższej jakości linia do pielęgnacji skóry od Synergy, pomaga Twojej skórze nie tylko wyglądać, ale także zachowywać się młodziej na poziomie komórkowym.

Skorzystaj z okazji, aby wysłuchać specjalisty Synergy ds. komunikacji marketingowej, Catherine Bennett, w CZWARTEK, 5 PAZDZIERNIKA o godz. 20 czasu środkowoeuropejskiego, podczas pierwszego z serii webinariów Trulūm, które pozwolą Ci zapoznać się z najważniejszymi szczegółami dotyczącymi nowej linii kosmetyków do pielęgnacji skóry. Pierwsze webinarium zawierać będzie m.in. ogólne przedstawienie historii Trulūm oraz technologii produktów. Dowiesz się także o korzystnym działaniu, kluczowych składnikach oraz sposobie stosowania każdego z nich.

SZCZEGÓŁY WEBINARIUM

Registration URL: http://bit.ly/2hJ6tSu
Webinar ID: 337-692-187

Nie przegap tej potężnej dawki cennych informacji, skoro zaczynasz stosować nasze nowe receptury! Dzięki niej zgromadzisz bezcenną wiedzę o Trulūm, która pomoże Ci lepiej zrozumieć i doświadczyć tej linii produktów.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us