Wojowniczka sponsorowana przez Synergy weźmie udział w Superior ChallengeSuperior Challenge to jedna z największych imprez Mieszanych Sztuk Walki (MMA) w Europie, a tegoroczny program wypełniony jest znanymi nazwiskami, za którymi stoi doświadczenie i talent. Wśród nich znalazła się sponsorowana przez Synergy wojowniczka Malin Hermansson. Malin trenuje wytrwale przygotowując się do swojego pierwszego występu w Superior Challenge, 2 grudnia w Sztokholmie.

Kobiece MMA rozwija się szybko. Zaproszenie by wziąć udział w walce podczas tej imprezy jest dla Malin prawdziwym zaszczytem, bo wiele utytułowanych rywalek również walczy o podobną szansę. Malin jest szczególnie wdzięczna innym wojowniczkom, takim jak Ronda Rousey i Joanna Jędrzejczyk, które przyciągnęły uwagę do kobiet zajmujących się tym sportem.

„Dziś mamy naprawdę wiele twardzielek”, mówi Malin, a my w Synergy jesteśmy pewni, że ona sama jest jedną z nich.

Malin żyje MMA – uczestnictwo w takim wydarzeniu jak to stanowiło jej cel od wielu lat.

“MMA to szczytowe wyzwanie zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym,” uważa Malin. „Sport nieustannie ewoluuje i zawsze znajdą się nowe rzeczy, których trzeba się nauczyć i nad nimi popracować.”

Mówiąc o pochodzeniu tych wyzwań Malin przyznaje, że największym wyzwaniem jest ona sama. Trzeba ogromnej samodyscypliny, aby trenować i właściwie się odżywiać każdego dnia. Zawsze musi być na najwyższym poziomie, aby doskonalić się w walce i zachowywać optymalne zdrowie.

„Produkty Synergy niezwykle pomogły mi w mojej karierze w sztukach walki,” mówi Malin. „Korzystam ze wszystkich produktów. Są dla mnie bardzo ważne i jestem w 100% poważna, kiedy mówię, że bez nich nie byłabym w stanie trenować tak ciężko jak teraz…zaś regeneracja po treningach byłaby o wiele gorsza.”

Aktualnie Malin trenuje dwa razy dzienne, skupiając się na sile i kondycji rano, a na technice MMA wieczorem. Przygotowując się do Superior Challenge, Malin uda się na Bali, aby tam odbyć intensywny trening. Jest pewna, że to właśnie optymalnie przygotuje ją do jak najlepszej walki 2 grudnia.

Podczas wydarzeń takich jak Superior Challenge wielkie organizacje, takie jak Ultimate Fighting Championship i Bellator wypatrują obiecujących talentów, więc Malin nie może doczekać się możliwości, jakie otworzy przed nią udział w nadchodzącym wydarzeniu.


Kibicuj Malin oglądając jej występ w zawodach! Superior Challenge będzie transmitowane przez Viaplay i Pay-per-view. Dzięki produktom Synergy, stanowiącymi stały element jej program treningowego, Malin nie zabraknie siły i kondycji, aby walczyć na najwyższym poziomie swoich możliwości.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us