KWALIFIKACJA NA DIRECTORS RETREAT


Na Szczycie Europejskim, który odbył się wcześniej w tym roku zapowiedziano wyprawę Directors Retreat jako element nowej Ścieżki Sukcesu Synergy. Jesteśmy pełni entuzjazmu i już rozpoczęliśmy przygotowania do pierwszego wyjazdu Directors Retreat, który odbędzie się w sierpniu 2018. Mamy nadzieję, że Ty również!

Na wydarzenia z tego cyklu odbywające się w roku 2019 i kolejnych latach dystrybutorzy będą mogli kwalifikować się od czerwca do maja –okres kwalifikacji będzie zatem trwać 12 miesięcy. Nadchodzący, premierowy Directors Retreat w roku 2018 wymaga jednak kwalifikacji w trybie przyspieszonym – od października do maja, a więc zaledwie osiem miesięcy! Wynika to z faktu, że najzwyczajniej nie chcemy czekać aż do roku 2019 by zorganizować pierwsze takie wydarzenie – a Ty z pewnością również nie chciałbyś tyle czekać. Zacznij więc działania, aby uzyskać kwalifikację – OD ZARAZ!

W SKRÓCIE 
Kto się kwalifikuje? Team Directorzy i wyżej
Kiedy się to odbywa? sierpień
Gdzie się to odbywa? Salt Lake City, Utah i Las Vegas, Nevada
Okres kwalifikacji: czerwiec-maj

SZCZEGÓŁY KWALIFIKACJI
Kwalifikacja po raz pierwszy
Zakwalifikowani po raz pierwszy to nowi Team Directorzy i Team Elites. Wszyscy debiutujący zakwalifikowani  muszą również osiągnąć przynajmniej 3-krotną kwalifikację Elite Honors w okresie kwalifikacyjnym.
Nowy Team Director
Kwalifikacja indywidualna: Osiągnij rangę Team Director po raz pierwszy i utrzymaj ten tytuł przez jeden kolejny miesiąc
Kwalifikacja z osobą towarzyszącą: Osiągnij rangę Team Director po raz pierwszy i utrzymaj ten tytuł przez trzy kolejne miesiące
Nowy Team Elite
Kwalifikacja indywidualna: Osiągnij rangę Team Elite po raz pierwszy
Kwalifikacja z osobą towarzyszącą: Osiągnij rangę Team Elite po raz pierwszy i utrzymaj ten tytuł przez jeden kolejny miesiąc

PONOWNA KWALIFIKACJA
Ponowna kwalifikacja dotyczy rang Pearl Executive i wyżej. Wszyscy uzyskujący ponowną kwalifikację muszą również przynajmniej 3-krotnie w okresie kwalifikacyjnym uzyskać kwalifikację Elite Honors. Osoba zakwalifikowana ponownie musi spełnić następujące wymagania:
Być opłacani na poziomie Pearl Executive przez co najmniej 1 miesiąc w okresie kwalifikacyjnym
Osobiście zasponsorować jedna osobę  1 zakwalifikowaną po raz pierwszy
Existing Team Directors & Above
Team Directors muszą spełnić kwalifikacje dla rangi Team Elite
Team Elites muszą awansować na rangę Pearl Executive
Pearl i wyżej muszą spełnić kryteria dla „Ponownej Kwalifikacji”

Zacznij wyznaczać swoje cele, aby mieć pewność, że na liście zakwalifikowanych znajdzie się również Twoje nazwisko. Pragniemy jak najwspanialej ugościć Cię podczas tej niepowtarzalnej wyprawy, na którą solidnie sobie zapracowałeś.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us