Nowa strona Synergy już działa!


Z wielką radością oficjalnie ogłaszamy, że długo oczekiwana NOWA strona internetowa Synergy WorldWide już działa pod adresem new.synergyworldwide.com. To niezwykle ważny moment i z niecierpliwością pragniemy opowiedzieć Ci w szczegółach do dla Ciebie przygotowaliśmy.


Życzymy przyjemnego odkrywania nowego cyfrowego oblicza Synergy z nowymi ilustracjami, stronami i zaletami, których niemal nie da się zliczyć.

Udoskonalony wygląd
Nowa strona uwzględnia przesłanie Elite Health, zaktualizowany branding, nowe treści i design. Poświęć kilka minut na klikanie po stronach na portalu korporacyjnym a zrozumiesz o co chodzi w Synergy.

Doświadczenie jednego użytkownika
Po raz pierwszy w historii Sklep Synergy, Pulse i Rejestracja znajdują się pod jednym dachem. Wszystkie trzy dotąd oddzielne systemy stanowią część  nowej strony internetowej Synergy.

Rejestracja
Do tej pory rejestracja nowych dystrybutorów lub konsumentów online była procesem składającym się z kilkunastu kroków. Obecnie skróciliśmy ich liczbę o połowę! Dystrybutorzy w wybranych krajach mogą także spodziewać się możliwości składania podpisu elektronicznego, co eliminuje potrzebę wysyłania Formularza Startowego w postaci papierowej.

Zakupy i Checkout
Zakupy stały się prostsze niż kiedykolwiek! Z łatwością możesz przemieszczać się między produktami i kategoriami, a checkout stał się procesem szybszym i bardziej swobodnym.

Pulse
Nowej wersji Pulse (cyfrowego biura wirtualnego dla dystrybutorów Synergy) możesz prawie nie rozpoznać, ale bez obaw! Poruszanie się po niej stało się łatwiejsze niż kiedykolwiek – nawet już przy pierwszej wizycie. Możesz liczyć na nową przeglądarkę downline, pulpit czy tablicy kluczowych liderów, dające Ci szybki dostęp do wskaźników przywództwa, wizualizacji raportów i wielu innych narzędzi.
Email i login społecznościowy
Nie możesz się doczekać logowania? Słusznie! Teraz, aby dać Ci większe bezpieczeństwo i wygodę, do logowania się będziesz korzystać ze swojego adresu mailowego lub konta w mediach społecznościowych. Dzięki temu udoskonaleniu będziesz mógł za pośrednictwem strony szybko i bezpiecznie odzyskać zapomniane hasło. Nie będzie trzeba czekać na Obsługę Klienta i ręczną zmianę ustawień.

Ważne: Aktualni dystrybutorzy i konsumenci będą potrzebowali ustawić sobie nowy login. Wystarczy po prostu wprowadzić niepowtarzający się adres email i wykonać kilka prostych kroków weryfikacyjnych. Aby otrzymać pomocną instrukcję po tym procesie, kliknij tutaj.

Tablica Kluczowych Liderów
Tablica kluczowych liderów jest nowym elementem pulpitu Pulse. Dystrybutorzy mogą tutaj śledzić aktywność w swojej organizacji, aby lepiej wspomagać innych członków zespołu w rozwijaniu skutecznego biznesu.

Raporty
Nowe biuro wirtualne Pulse umożliwia skorzystanie z wielu dynamicznych raportów opracowanych po to, aby dystrybutorzy mogli skuteczniej zarządzać swoimi kontami oraz downline’m. Znajdziesz tam wszelkie potrzebne statystyki: od „Systemu Śledzenia Rozwoju Biznesu” do „Systemu Śledzenia Obrotu w Organizacji”.

Strony replikowane
Dzielenie się stroną Synergy otwiera teraz nowe okna szansy! Dystrybutorzy zyskują dostęp do darmowych internetowych stron replikowanych – stron Synergy połączonych z Twoim indywidualnym biznesem! Rejestracje i transakcje odbywające się w interfejsie Twojej strony replikowanej stanowić będą Twoją bezpośrednią korzyść. Wszyscy dystrybutorzy otrzymają własny URL, według wzoru: “ID#.synergyworldwide.com.”

Informacje na temat stron replikowanych znajdziesz w rubryce “Moje Synergy” w swoim nowym biurze wirtualnym Pulse.


Wiemy, że przyswojenie i przyzwyczajenie się do wszystkich tych zmian może niektórym zająć trochę czasu zanim zaczną dobrze orientować się w nowej stronie. Dlatego kiedy będziesz zaznajamiać się z lepiej z nową stroną, do końca tego roku masz wciąż dostęp do starej strony, którą tak dobrze znasz i lubisz. Jesteśmy jednak pewni, że po spędzeniu odrobiny wartościowego czasu na nowej stronie pokochasz ją całym sercem i nie będziesz tęsknił za poprzednią!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us