UZYSKAJ PREMIĘ ELITE HONORS


Jeśli premia wysokości 2676zł brzmi ekscytująco, to mamy dla Ciebie doskonałą promocję! Premia Elite Honors stanowi dodatkową nagrodę za Twoje wysiłki poświęcone na budowanie biznesu w listopadzie i grudniu. Oto wskazówki jak możesz ją uzyskać:

Aby uzyskać pierwsze 1338zł:
  1. Zdobądź kwalifikację Elite Honors i
  2. Zasponsoruj 3 nowych dystrybutorów, każdy z obrotem aktywacyjnym o wartości 200 CV lub więcej.
Podwój tę kwotę! Aby uzyskać kolejne 1338zł
  1. Zdobądź kwalifikację Elite Honors i
  2. Zasponsoruj 3 kolejnych dystrybutorów (w sumie 6), każdy z aktywacją o wartości 200CV lub więcej.

Niektórzy mogą zdobyć całą tę premię jeszcze przed końcem listopada! Potrzebujesz więcej czasu? Żaden problem. Do końca grudnia zasponsoruj 3-6 nowych dystrybutorów, ale pamiętaj: aby te nowe rekrutacje liczyły się do premii, musisz spełniać wymogi kwalifikacji Elite Honors! Popatrz na przykłady poniżej.

Pamiętaj, ta promocja kończy się z początkiem roku 2018, więc zakończ obecny rok z silnym biznesem Synergy i dodatkową gotówką w kieszeni!

Aby dowiedzieć się jak uzyskać kwalifikację Elite Honors, kliknij tutaj. Aby uzyskać więcej informacji na temat tej promocji skontaktuj się z nami jeszcze dziś.

PRZYKŁADY PROMOCJI
Przykład 1
W listopadzie John uzyskuje kwalifikację Elite Honors i sponsoruje 3 nowych dystrybutorów, każdego na 200 CV. W efekcie, John zakwalifikował się do uzyskania Premii Elite Honors w wysokości 1338zł! Zostanie ona wypłacona w grudniu razem z prowizją za listopad.

W grudniu John sponsoruje 3 kolejnych dystrybutorów, każdego na 200 CV. Również w tym miesiącu posiada kwalifikację Elite Honors, więc kwalifikuje się do kolejnej Premii Elite Honors w wysokości 1338zł! Zostanie ona wypłacona w styczniu razem z prowizją za grudzień.

Przykład 2
Diego uzyskuje kwalifikację Elite Honors w listopadzie i grudniu. Sponsoruje 2 nowych dystrybutorów w listopadzie oraz 4 nowych w grudniu, każdego z obrotem aktywacyjnym w wysokości 200 CV. Ponieważ Diego zasponsorował w sumie 6 nowych dystrybutorów w okresie kwalifikacyjnym, a jednocześnie w obu miesiącach posiadał kwalifikację Elite Honors, przysługuje mu w naszej promocji maksymalna Premia Elite Honors wynosząca 2676zł, która zostanie mu wypłacona w styczniu.

Przykład 3
Sara nie uzyskała kwalifikacji Elite Honors w listopadzie, dlatego niezależnie od ilości zasponsorowanych w tym miesiącu dystrybutorów nie uzyska tytułu do otrzymania jakiejkolwiek Premii Elite Honors za listopad. Jednakże w grudniu Sara uzyskuje kwalifikację Elite Honors i w tym samym miesiącu sponsoruje 4 nowych dystrybutorów, każdego na 200 CV obrotu aktywacyjnego. Sara kwalifikuje się zatem do uzyskania premii 1338zł w promocji Elite Honors, która zostanie wypłacona wraz z jej grudniową prowizją w styczniu.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us