UZYSKAJ PREMIĘ ELITE HONORS

wtorek, listopada 07, 2017


Jeśli premia wysokości 2676zł brzmi ekscytująco, to mamy dla Ciebie doskonałą promocję! Premia Elite Honors stanowi dodatkową nagrodę za Twoje wysiłki poświęcone na budowanie biznesu w listopadzie i grudniu. Oto wskazówki jak możesz ją uzyskać:

Aby uzyskać pierwsze 1338zł:
  1. Zdobądź kwalifikację Elite Honors i
  2. Zasponsoruj 3 nowych dystrybutorów, każdy z obrotem aktywacyjnym o wartości 200 CV lub więcej.
Podwój tę kwotę! Aby uzyskać kolejne 1338zł
  1. Zdobądź kwalifikację Elite Honors i
  2. Zasponsoruj 3 kolejnych dystrybutorów (w sumie 6), każdy z aktywacją o wartości 200CV lub więcej.

Niektórzy mogą zdobyć całą tę premię jeszcze przed końcem listopada! Potrzebujesz więcej czasu? Żaden problem. Do końca grudnia zasponsoruj 3-6 nowych dystrybutorów, ale pamiętaj: aby te nowe rekrutacje liczyły się do premii, musisz spełniać wymogi kwalifikacji Elite Honors! Popatrz na przykłady poniżej.

Pamiętaj, ta promocja kończy się z początkiem roku 2018, więc zakończ obecny rok z silnym biznesem Synergy i dodatkową gotówką w kieszeni!

Aby dowiedzieć się jak uzyskać kwalifikację Elite Honors, kliknij tutaj. Aby uzyskać więcej informacji na temat tej promocji skontaktuj się z nami jeszcze dziś.

PRZYKŁADY PROMOCJI
Przykład 1
W listopadzie John uzyskuje kwalifikację Elite Honors i sponsoruje 3 nowych dystrybutorów, każdego na 200 CV. W efekcie, John zakwalifikował się do uzyskania Premii Elite Honors w wysokości 1338zł! Zostanie ona wypłacona w grudniu razem z prowizją za listopad.

W grudniu John sponsoruje 3 kolejnych dystrybutorów, każdego na 200 CV. Również w tym miesiącu posiada kwalifikację Elite Honors, więc kwalifikuje się do kolejnej Premii Elite Honors w wysokości 1338zł! Zostanie ona wypłacona w styczniu razem z prowizją za grudzień.

Przykład 2
Diego uzyskuje kwalifikację Elite Honors w listopadzie i grudniu. Sponsoruje 2 nowych dystrybutorów w listopadzie oraz 4 nowych w grudniu, każdego z obrotem aktywacyjnym w wysokości 200 CV. Ponieważ Diego zasponsorował w sumie 6 nowych dystrybutorów w okresie kwalifikacyjnym, a jednocześnie w obu miesiącach posiadał kwalifikację Elite Honors, przysługuje mu w naszej promocji maksymalna Premia Elite Honors wynosząca 2676zł, która zostanie mu wypłacona w styczniu.

Przykład 3
Sara nie uzyskała kwalifikacji Elite Honors w listopadzie, dlatego niezależnie od ilości zasponsorowanych w tym miesiącu dystrybutorów nie uzyska tytułu do otrzymania jakiejkolwiek Premii Elite Honors za listopad. Jednakże w grudniu Sara uzyskuje kwalifikację Elite Honors i w tym samym miesiącu sponsoruje 4 nowych dystrybutorów, każdego na 200 CV obrotu aktywacyjnego. Sara kwalifikuje się zatem do uzyskania premii 1338zł w promocji Elite Honors, która zostanie wypłacona wraz z jej grudniową prowizją w styczniu.

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.