Legacy Retreat 2019 w Londynie!Zapraszamy, abyś razem z nami w kwietniu 2019 poznał miejskie i podmiejskie oblicze Londynu. Niewiele jest na świecie miejsc, w których łączy się ze sobą tak wielkie bogactwo historii, wpływów i legend oraz przepych, majestat i emocje.

Coroczny wyjazd Legacy Retreat to najbardziej prestiżowy ze wszystkich eventów Synergy WorldWide. Choć każdego roku wybieramy się w inne miejsce, Legacy Retreat gwarantuje niezwykłe widoki, luksusowe zakwaterowanie, wyśmienite posiłki, pełne przygód zajęcia oraz niezapomniane przeżycia.

W roku 2019, zakwalifikowani na Legacy Retreat w Londynie będą mogli zachwycić się jednym z najważniejszych miejsc w historii. Nasi goście dadzą się porwać energii miasta połączonej z pięknem otaczających je krajobrazów. Synergy pragnie podjąć zakwalifikowanych na to wydarzenie iście po królewsku.

Londyn, jedno z największych miast świata, na wiele sposobów może budzić inspirację. Nie przegap nadchodzącego Legacy Retreat – podejmij decyzję, że zakwalifikujesz się na to wydarzenie!


CONVERSATION

Instagram

Follow Us