PODSUMOWANIE WYDARZEŃ KICK OFF 2018


Styczeń dobiegł już końca, ale wielu dystrybutorów i nowych przyjaciół Synergy z całej Europy pozostaje wciąż pod wrażeniem sukcesu niedawnych wydarzeń z serii Kick Off.

W ciągu ostatnich czterech tygodni wiele grup ambitnych ludzi, zdeterminowanych by cieszyć się Elitarnym Zdrowiem, zebrało się w różnych miejscach Europy by oficjalnie rozpocząć rok 2018 z nową koncentracją i ogromnym entuzjazmem.

Wprowadzone i objaśnione zostały nowe promocje obowiązujące w roku 2018, takie jak Title Plus. Przedstawiono nową Ścieżkę Sukcesu. Oprócz tego była to doskonała okazja, by przeprowadzić szkolenia, omówić produkty, a także spotkać starych znajomych i zawrzeć nowe przyjaźnie w Synergy.

Spotkania Kick Off nie mogłyby się również odbyć bez uznania wspaniałych osiągnięć naszych licznych dystrybutorów. Na niektórych rynkach uhonorowano zakwalifikowanych na Success Retreat, zdobywców 12 kwalifikacji Elite Honors, a ponadto zdobywców nowych najwyższych rang. Gratulujemy wszystkim tym osobom z całej Europy!

W wielu krajach wydarzenie Kick Off ukierunkowane było na nową publiczność, złożoną z potencjalnych dystrybutorów. Gości zaproszono do udziału w szkoleniu poświęconym niezrównanej jakości i skuteczności naszych linii produktowych, w tym systemu Purify oraz Trulūm.

Wielu liderów zdecydowało się odwiedzić inne rynki, aby wspomóc tamtejsze organizacje i wzbudzić entuzjazm w związku z oczekiwaniami na rok 2018. Niektórzy przybyli nawet zza oceanu, tak jak Presidential Executives Paul Blad i Rudy Pedroza.  Wszystkim tym liderom serdecznie dziękujemy za ich czas, poświęcenie, przygotowanie i bezcenną pomoc. Przede wszystkim zaś gorąco dziękujemy wszystkim uczestnikom wydarzeń Kick Off mając nadzieję, że rok 2018 przyniesie im wiele sukcesów i jeszcze więcej ludzi dowie się jak uwolnić swój prawdziwy potencjał.

BACK TO BASICS 2018
Ogromnie cieszymy się na spotkanie z Tobą w marcu w Jesolo. Zaznacz te daty w swoim kalendarzu, Wróć do Podstaw i zbuduj biznes, który będzie przynosił jeszcze większe dochody!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us