Przygotuj się do przejścia na nową stronę Synergy od 20 lutego


Obecność Synergy w Internecie awansowała z poziomu dobrego na doskonały. Ostatnim dniem, kiedy będziesz mógł skorzystać ze strony internetowej Synergy Legacy Website (starej strony Synergy) jest 20 lutego. Oznacza to, że od 20 lutego stycznia centrum wszelkich Twoich spraw dotyczących Synergy będzie lepsze niż kiedykolwiek!

Jeśli nie zrobiłeś tego do tej pory, poświęć najbliższe tygodnie na zapoznanie się z naszym nowym, fenomenalnym portalem internetowym! Będziesz oszołomiony widząc skalę wszystkich udoskonaleń, które wprowadziliśmy, aby jeszcze bardziej ułatwić Twój biznes, zakupy, komunikację ze strony firmy i wiele innych aspektów.

WAŻNE: AKTUALNI DYSTRYBUTORZY MUSZĄ POWIĄZAĆ KONTO Z ADRESEM MAILOWYM
Aby w dalszym ciągu prowadzić swój biznes Synergy, dystrybutorzy będą musieli powiązać swoje konta z nową stroną przy pomocy unikalnego  adresu email. Jest to nieskomplikowany proces, który zajmie Ci najwyżej minutę lub dwie.

Aby ułatwić Ci dokonanie tego przejścia, opracowaliśmy dokument informacyjny, który pozwoli Ci wykonać kroki niezbędne do powiązania swojego konta biznesowego z Twoim adresem mailowym na nowej stronie.

Jeśli potrzebujesz dalszej pomocy, nie zwlekaj i skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta.

20 lutego 2018 będzie wielkim dniem dla Synergy WorldWide oraz naszych dystrybutorów na całym świecie. Biznes z Synergy staje się coraz lepszy pod każdym względem dzięki mnogości zasobów i płynności procesów, jakie oferuje nasz nowy portal. Nadchodzi rok o ogromnym potencjale z nową stroną Synergy!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us