STYCZEŃ ZWYCIĘZCY: TORINO MAGICA


Wybieramy się do Turynu, „magicznego miasta,” aby odbyć tam nasz Szczyt 2018! Im bliżej października i największego wydarzenia firmowego w tym roku, tym bliższa staje się również możliwość uzyskania dodatkowych premii pieniężnych oraz fantastycznych nagród!

ZWYCIĘZCY MIESIĄCA: STYCZEŃ
Masz szansę wygrać nie tylko dodatkowe środki finansowe na pokrycie kosztów podróży do Turynu, ale oprócz tego w KAŻDYM miesiącu możesz wygrać wspaniałe nagrody. Według oficjalnych wyników, do czołowej dziesiątki osób, które uzyskały najwyższą ilość punktów zakwalifikowali się:

1 - Mattrade Mateusz Pas
2 - Francesca & Hermann Pflueger
3 - Siegfried Feitl
4 - Bostjan Pilej
5 - Lillehammer Osteopati As
6 - Petra Rinkel
7 - Jacek & Marta Cieślik
8 - Anne Tveiterås
9 - Marlis Hoffmann
10 - Christine & Hansy Herrmann

Gratulujemy zwycięzcom! W przyszłym miesiącu czołowa dziesiątka może liczyć na jeszcze więcej nagród. Zdobywaj punktu w rankingu, aby zdobyć:

NAGRODY LUTY:
1 nagroda – Apple Watch Nike+ OLED GPS
2 nagrody – Jabra Elite Sport wireless headphones
3 nagrody – KEF Muo Wireless Speaker
4 nagrody – GoPro Hero5 Session
5 nagród – HP Sprocket 2 in 1 – Portable printer for smartphone and instant camera
6 nagród – Ultimate Ears Megaboom – portable speaker
7 nagród – Complete Trulūm set
8 nagród – Complete Trulūm set
9 nagród – Fitbit Charge HR
10 nagród – Fitbit Charge HR


TORINO TOP 100:
W miarę jak wyścig po dodatkowe pieniądze na wyjazd do Turynu nabiera tempa, trzymaj rękę na pulsie i na bieżąco sprawdzaj jak prezentuje się pierwsza setka zdobywców punktów – a także gdzie Ty sam się plasujesz. Po prostu zaloguj się w Pulse i sprawdź tabele liderów Torino Magica, które znajdują się w zakładce „Raporty” w Twoim biurze wirtualnym.

Gratulujemy wszystkim osobom, które zdołały już do tej pory uzyskać punkty kwalifikacji Torino Magica, a wszystkim Wam życzymy powodzenia w kolejnym miesiącu. Aby dowiedzieć się jak możesz uzyskać punktu kwalifikacji Torino Magica, kliknij tutaj.

Aby uzyskać więcej informacji na temat tej i innych promocji obowiązujących w roku 2018, nie zapomnij kliknąć zakładki „PROMOCJE” znajdującej się powyżej!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us