Back to Basics 2018 - Podsumowanie wydarzeniaUwielbiamy kiedy nasi dystrybutorzy z całego świata doświadczają radości, edukacji i inspiracji. Nasze ostatnie wydarzenie Back to Basics w przepięknym włoskim kurorcie Jesolo nie było wyjątkiem. Doskonale łącząc rozrywkę z konkretnymi informacjami, omawiano podczas niego podstawowe zagadnienia dotyczące produktów i biznesu Synergy WorldWide.

Europejscy liderzy oraz utalentowani mówcy szkolili ponad 400-osobową publiczność jak zwiększać sprzedaż, osiągać Elitarne Zdrowie oraz dostrzegać szansę jaka kryje się w każdym produkcie Synergy. Pearl Executive Fernando Gatti przeprowadził szkolenie ciekawie wizualizując przykłady jak można dokonywać duplikacji i jak zaskakujące owoce może ona przynieść. Presidential Executive Mads Ostvang, Emerald Executives Eric i Kati Gammals, a także Pearl Executive Franz Friess omawiali szereg zalet Synergy, znaczenie uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych przez firmę oraz mocy tkwiącej w naszych produktach.

Jednym z najciekawszych momentów tego trzydniowego eventu była pełna cennych informacji prezentacja poświęcona nowej linii kosmetyków do pielęgnacji skóry Trulūm. Annarita Taglioni ze swą przyjaciółką Barbarą odegrały na scenie symulację spotkania poświęconego wspólnemu testowaniu Trulūm. Przykład ze sceny spotkał się z entuzjastyczną reakcją widowni, która z pewnością jest teraz lepiej przygotowana, aby dzielić się promiennym efektem działania Trulūm z innymi.

Prezes Dan Norman,przedstawił bieżącą sytuację Synergy Europe oraz ogromny potencjał do rozwoju jaki stoi przed firmą. Z kolei Założyciel firmy Dan Higginson,po raz pierwszy uczestniczący w Back to Basics, skierował do uczestników głębokie przesłanie dotyczące podjęcia działania i zachowywania się jak założyciel własnego biznesu Synergy. Uzasadnił dlaczego Synergy jest w wieloletniej perspektywie skazana na wielkość dzięki swej solidnej podstawie finansowej oraz wsparciu ze strony Nature's Sunshine.

W ramach szczególnych podziękowań liczne grono zakwalifikowanych dystrybutorów podjęto o zachodzie słońca kolacją dla VIPów w klimatycznym nadmorskim lokalu Ristorante Hotel Villa Sorriso. W tej ekskluzywnej kolacji mogli wziąć udział ci, którzy awansowali na rangę Team Manager lub utrzymali ją przynajmniej przez jeden miesiąc w okresie kwalifikacyjnym. Z radością wznieśliśmy toast za wszystkich tych niezwykłych liderów oraz ich entuzjastyczną pracę dla Synergy. Mamy jednak nadzieję, że w kolejnej odsłonie imprezy dla VIPów weźmie udział jeszcze więcej zakwalifikowanych uczestników!

Z radością oczekujemy kolejnych fantastycznych wydarzeń firmowych na rynku europejskim. Są one szansą, by uczyć się od tych, którzy najskuteczniej budują swój biznes Synergy w Europie i docenić ich sukcesy.

Nie zapomnij zarejestrować się już dziś na WYDARZENIE ROKU - EUROPEJSKI SZCZYT!


Specjalne ceny biletów przy wczesnej rejestracji szybko przestaną być dostępne, a przecież w Turynie chcemy z Tobą WEJŚĆ NA WYŻSZY POZIOM!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us