Żel Mistify: Kupujesz jeden, drugi dostajesz za darmo!


Już od dziś możesz nabyć jedno opakowanie żeli MISTIFY, a drugie otrzymasz BEZPŁATNIE! Żel zawierający moc 11 superowoców, witaminę B6 oraz opatentowaną, zastrzeżoną mieszankę fitoskładników odżywczych. Żel Mistify to wygodny i smakowity sposób, aby wspomagać, chronić i zasilać energią Twoje ciało.

Prosimy pamiętać, że ograniczony zasób żeli Mistify, jaki oferujemy w tej promocji, posiada krótki okres przydatności - 10 lipca 2018. Z tego właśnie powodu przeprowadzamy tę okazjonalną promocję.

Ciesz się oszczędnością, ciesz się Mistify! Nie zapomnij skorzystać z tej doskonałej oferty przed  wyczerpaniem zapasów.


Żel MISTIFY
Synergy Mistify to połączona moc 11 superowoców i witaminy B6 oraz chronionego naszym patentem zestawu fitoskładników podana w wyjątkowej formie - matrycy żelowej. Dzięki potędze działania jagody acai, czerwonych winogron, borówek oraz wielu innych owoców i ekstraktów z nasion, Mistify dostarcza nam ważnych aminokwasów i elementów energetyzujących.

Wygodne opakowanie zawierające jedną porcję Mistify, o wyśmienitym smaku egzotycznych jagód to ładunek odporności, energii i wzmocnienie dla układu nerwowego, który świetnie współgra z naszym aktywnym trybem życia.

Korzyści
Mistify zawiera szereg witamin z grupy B odpowiadających za następujące funkcje organizmu:
  • Metabolizm wytwarzający energię
  • Działanie układu nerwowego
  • Funkcje psychologiczne
  • Ograniczenie zmęczenia i wyczerpania
  • Formowanie się czerwonych krwinekCONVERSATION

Instagram

Follow Us