Czołowi liderzy wzięli udział w Legacy Retreat na Fiji


Legacy Retreat 2018 tętniło życiem i inspiracjami! Czołowi liderzy z całego świata zebrali się na Fiji, aby świętować swoje sukcesy i cieszyć się zasłużonym ponad wszelką wątpliwość luksusem. Ten tropikalny raj to doskonałe miejsce na taki wyjazd, z nieskazitelnymi plażami, hotelami o najwyższym standardzie, przyjaznymi tubylcami, niezwykłą kulturą i jedynymi w swoim rodzaju aktywnościami, które uczestnikom trudno będzie zapomnieć.

Po niezwykle ciepłym powitaniu na wyspie, w którym nie zabrakło ceremonialnych bębnów oraz dekorowania naszyjnikami z muszelek, zakwalifikowani mogli przebierać wśród różnorodnych przygotowanych dla nich zajęć, aby przeżyć na wyspie jak największą przygodę. W ramach wyprawy niektórzy zdecydowali się uciec na prywatną wyspę, gdzie rozkoszowali się nurkowaniem na rafie w towarzystwie przyjaznych rekinów. Inna liczna grupa zdecydowała się na spływ tratwą z wysokości ponad 20 metrów na rwącej rzece Upper Navua w otoczeniu lasów deszczowych i wodospadów. Niektórzy relaksowali się w spa, a jeszcze inni wybrali pełną wyzwań grę w golfa na nadmorskim polu golfowym należącym do ośrodka z zapierającym dech w piersiach widokiem wybrzeża.

Szczególnie pamiętny okazał się trzeci dzień. Liderzy Synergy, ubrani w koszulki z błękitnym napisem "Leave a Legacy" podjęli się bezpłatnie pomalować lokalną szkołę. Aby jeszcze lepiej zapoznać się z mieszkańcami Fiji, oprócz malowania grupa grała w przeróżne gry z uczniami szkoły. Oglądanie liderów Synergy w akcji, realizujących swoją misję, to naprawdę wspaniały widok. Jesteśmy dumni z życzliwości jaką okazywał każdy z nich starając się pomóc lokalnej społeczności i dać jej coś od siebie. Liderzy Synergy zostawili po sobie ślad, który będzie na Fiji pamiętany jeszcze przez wiele lat.


Wyprawa na Fiji okazała się fenomenalnym sukcesem dzięki naszym niesamowitym liderom, którzy zakwalifikowali się i wzięli w niej udział. Z niecierpliwością oczekujemy jeszcze większej grupy naszych wspaniałych dystrybutorów w gronie osób zakwalifikowanych na następne takie wydarzenie, obfitujące w okazje by zostawić po sobie ślad i poznawać świat.

Kliknij tutaj aby dowiedzieć się jak możesz uzyskać kwalifikację na kolejny taki wyjazd w przepięknym Londynie. Razem z Synergy doświadczysz królewskiego przyjęcia w miejskim i podmiejskim entourage'u tego najsłynniejszego regionu Anglii.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us