BARDZO WAŻNA INFORMACJA PRZEKAZANA PRZEZ DR TRIPPA


W ciągu ostatnich pięciu lat nasza firma, Klienci oraz Członkowie Zespołu czerpali ogromne korzyści z pracy dr Matthew Trippa - Dyrektora ds. Badań Synergy Worldwide. Jego wkład w badania oraz w rozwój produktów Synergy był nieoceniony w urzeczywistnianiu misji naszej firmy na całym świecie.

7 maja 2018 r. Dr Tripp wycofał się ze sprawowanego stanowiska w Nature's Sunshine Products jak również Synergy WorldWide aby poświęcić czas swojej rodzinie. Podczas swojej pracy dr Tripp stworzył metody formulacji oraz walidacji produktów naszej firmy. Wprowadził również przełomowe nowe produkty oraz udowodnił ich skuteczność.

Dr Tripp przewodniczył planowaniu, otwarciu oraz nadzorował od początku działalność Centrum Badań i Innowacji Hughes. Pod jego kierownictwem pracownicy Centrum Hughes przeanalizowali produkty Synergy - zarówno te nowe jak i te stare, zbadali składniki i próbki oraz położyli mocne naukowe podstawy pod przyszłość naszej firmy.

Mieliśmy niezwykłe szczęście współpracować z doktorem Trippem na końcu jego zawodowej kariery, kiedy dołączył do nas z wieloletnim doświadczeniem oraz ugruntowaną wiedzą na temat zdrowia ludzkiego. Badania i metody Dr Trippa będą kontynuowane przez utalentowany i niezwykle innowacyjny zespół, który zebrał. Zespół ten, złożony z wykwalifikowanych naukowców i klinicystów, z pasją pomaga ludziom w osiągnięciu Elitarnego Zdrowia.

W ciągu zaledwie kilku miesięcy Hughes Center przeniesie się wraz z Synergy na główne piętro pięknego nowego budynku, który będziemy współdzielić z Nature's Sunshine. W bardzo łatwy sposób osoby odwiedzające naszą nową siedzibę będą mogły zobaczyć supernowoczesne laboratoria oraz kliniki. Być może Twoja wizyta będzie okazją do docenienia wkładu dr Trippa, a także szansą na dogłębne zapoznanie z opartymi naukowo produktami Synergy.

Życzymy dr Trippowi wszystkiego najlepszego na emeryturze, przesyłamy również najlepsze życzenia dla jego rodziny. Dziękujemy mu za jego niesamowitą pracę, za liczne szkolenia i prezentacje oraz za jego wkład i poświęcenie w osiągnięciu Elitarnego Zdrowia. Dzięki niemu Synergy pozostawia trwałe dziedzictwo.

"Praca Dr Trippa dla Synergy WorldWide jest nieoceniona. Dziękujemy mu za jego zaangażowanie oraz za utworzenie Centrum Hughes, jego działałność znacząco wpłynęła na sposób w jaki nasze produkty pozwalają osiągnąć Elitarne Zdrowie wszystkim Klientom oraz Członkom Zespołu. To była wielka przyjemność współpracować z nim oraz cieszy nas to że zespół, który stworzył będzie nadal częścią naszej firmy.”
-Dan Norman, Prezes Synergy WorldWide

Aby uzyskać więcej informacji na temat Centrum Badań i Innowacji Hughes, kliknij tutaj.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us