NIE PRZEGAP LETNICH OSZCZĘDNOŚCI!


Europejski Szczyt 2018 już niebawem, dlatego skupimy się teraz na sposobach, aby PODNIEŚĆ NA WYŻSZY POZIOM nasze zdrowie, nasz biznes oraz siebie nawzajem. Nie zapomnij, ceny rejestracji wzrastają z dniem 1 lipca. Nie czekaj na wyższe opłaty - teraz jest najlepszy moment, aby kupić swój bilet!

Rejestrując się dzisiaj masz możliwość naprawdę solidnie zaoszczędzić. Począwszy od teraz możesz oszczędzić DODATKOWE 15€ z obniżonej i tak ceny biletu przy wczesnej rejestracji jeśli skorzystasz z następującego kodu promocyjnego:

"ELEVATENOW"

Ten kod promocyjny dostępny jest wyłącznie dla 100 pierwszych użytkowników i wygasa z dniem 1 lipca! Czy masz przyjaciela lub gościa, który jeszcze się nie zarejestrował? Nie pozwól, aby przegapił tę wyjątkową okazję!


Przez cały rok niecierpliwie oczekujemy na udział w Szczycie, aby móc uzmysłowić sobie nasz potencjał i stworzyć nową, doskonalszą perspektywę dla naszego biznesu oraz naszej zdolności do osiągnięcia szczytu dobrego samopoczucia: Elitarnego Zdrowia. Nie przegap szansy, aby uczyć się od najlepszych budowniczych biznesu oraz najlepiej zarabiających przedstawicieli Synergy oraz by zobaczyć, że naprawdę nie ma drugiej takiej firmy jak Synergy Worldwide.

Aby dowiedzieć się więcej o Europejskim Szczycie 2018, kliknij tutaj.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us