Success Retreat 2018, FormenteraWysoki poziom energii towarzyszył spotkaniu zakwalifikowanych dystrybutorów Synergy Europe na hiszpańskiej Formenterze w ramach Success Retreat! Uczestnicy rozkoszowali się poczęstunkiem, tańcem, wycieczkami oraz wspaniałym towarzystwem wśród białych, piaszczystych plaż, krystalicznie czystej wody oraz niezwykle malowniczych widoków.

Zakwalifikowani na Success Retreat doświadczyli też czegoś więcej niż zabawy i słońca, ponieważ zebrali się na sfokusowanym spotkaniu biznesowym, aby omawiać sposoby zwiększenia skali sukcesu swoich zespołów w Europie. Wzajemnie się motywowali, zachęcali i uczyli, aby z tym większym entuzjazmem budować przyszłość po powrocie z wyprawy.

Pomiędzy spotkaniami i zajęciami wielu uczestników aktywnie dzieliło się swoimi wrażeniami z wyjazdu przesyłając filmiki i wiadomości swoim zespołom, motywując je, aby następnym razem również pozostali uzyskali kwalifikację na kolejne wydarzenie. Już teraz rośnie entuzjazm w związku z nadchodzącym Leadership Retreat 2019! Więcej szczegółów zostanie ogłoszonych niebawem, dlatego trzymajcie rękę na pulsie - byłoby wielką stratą je przegapić!

Serdecznie dziękujemy każdemu z zakwalifikowanych, a także każdemu, kto miał udział w tym, że Success Retreat rzeczywiście, zgodnie z nazwą, stało się wyprawą sukcesu!


CONVERSATION

Instagram

Follow Us