Customizowane adresy URL stron internetowych już dostępne

Dzielenie się biznesem Synergy stało się teraz jeszcze łatwiejsze, ponieważ masz do dyspozycji customizowane adresy URL dla swoich replikowanych stron internetowych!

Jako dystrybutor Synergy posiadasz swoją własną stronę. Jest to "strona replikowana", wyglądająca i działająca podobnie do witryny synergyworldwide.com. Największa różnica tkwi w tym, że... jest Twoja! Została Ci przypisana, a kiedy klienci korzystają z niej do robienia zakupów, korzysta na tym Twój biznes.

Do tej pory adres URL Twojej strony replikowanej wyróżniał się tylko tym, że posiadał Twój numer ID jako dystrybutora. Teraz masz możliwość stworzyć swój własny, wyjątkowy URL - sam decydujesz jaki.

Przykład: John Doe, o numerze ID 12345 posiadał stronę replikowaną z URL "12345.synergyworldwide.com" , która została mu przypisana automatycznie. Teraz John może sam określić swój URL i udostępnić swoim klientom i kontaktom adres "johndoehealth.synergyworldwide.com".

Customizowane adresy URL Twojej strony replikowanej mogą być łatwiejsze do zapamiętania, profesjonalne i spersonalizowane. Zaloguj się na swoje konto Synergy i już dziś zindywidualizuj swój URL!


Adresy URL replikowanych stron internetowych mogą występować w następujących formatach:

  • nowyURL.synergyworldwide.com
    LUB
  • www.synergyworldwide.com/s/nowyURL
    ORAZ
  • NumerIDdystrybutora.synergyworldwide.com*

Ograniczenia dla adresów URL replikowanych stron internetowych:

1. URL nie może zawierać słów znieważających lub wulgarnych.**
2. URLs nie może zawierać żadnych konkretnych nazw produktów Synergy (np. ProArgi-9+, e9, Trulūm).**
3. URLs nie może zawierać żadnej wzmianki o chorobach i dolegliwościach zdrowotnych (np. cukrzycy, nadciśnieniu).**
4. URLs nie może zawierać nic, co sugerowałoby oczekiwania finansowe.**

Twój adres URL strony jest gotowy do dostosowania już dziś, więc zrób to po swojemu i udostępnij innym! Aby uzyskać instrukcje krok po kroku jak dostosować swój adres URL, kliknij tutaj.

Uwaga: Nie martw się! Jeśli zdecydujesz się zmienić adres URL swojej strony replikowanej, Twoi klienci, przyzwyczajeni do posługiwania się Twoim numerem identyfikacyjnym dystrybutora, mogą nadal z niego korzystać, nawet jeśli zmienisz adres URL. Twój numer identyfikacyjny będzie zawsze ważny.

*Będziesz mógł nadal udostępniać swój stary adres URL strony replikowanej z numerem ID dystrybutora, nawet jeśli dostosujesz swój adres URL.
**Jeśli wybrany przez Ciebie adres URL w rażący sposób zakłóca inne formy działalności biznesowej Synergy lub zostanie uznany za w jakikolwiek sposób problematyczny, możesz zostać poproszony o dokonanie zmiany. Synergy WorldWide zastrzega sobie prawo do odrzucenia nazwy, jeśli zostanie ona uznana przez nasz zespół ds. zgodności za obraźliwą lub problematyczną.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us