Witamy Marcina Jeża, Dyrektora Generalnego na Europę Środkową


Synergy WorldWide ma przyjemność przedstawić Marcina Jeża, Dyrektora Generalnego Synergy na rynki Europy Środkowej. Marcin jest liderem o wielu talentach i silnej motywacji, gotowym wykorzystać swoje bogate doświadczenie i umiejętności w pracy dla Synergy Polska, Holandia, Niemcy, Austria i Czechy. 

Jako przedstawiciel zespołu korporacyjnego Synergy, Marcin będzie dbał o udoskonalenie komunikacji z dystrybutorami i liderami. Doskonale rozumie wyzwania i możliwości stojące przed profesjonalistami w branży marketingu sieciowego i wierzy w misję Synergii, jaką jest przemiana życia na lepsze.

Od roku 2008 Marcin wypracował sobie reputację skutecznie doprowadzając różne zespoły do rozwoju i wzrostu. Mówi po angielsku, niemiecku i polsku. Dzięki świeżym pomysłom, strategiom zorientowanym na klienta i zaangażowaniu w rozwiązywanie problemów, Marcin jest zdeterminowany, aby "uczynić Europę Środkową najsilniejszym regionem Synergy WorldWide".

Marcin odwiedził niedawno nową siedzibę Synergy w Stanach Zjednoczonych. Zwiedził zakład produkcyjny i spotkał się z pracownikami Centrum Badań i Innowacji Hughes. Będąc pod wrażeniem tego, co zobaczył i czego się dowiedział, Marcin przyznaje, że jest pełen entuzjazmu w perspektywie "współpracy z transparentną firmą, która ma świetny plan kompensacyjny i jedne z najlepszych produktów na świecie."

Marcinie, witamy w naszym zespole! Cieszymy się, że możemy liczyć na Twoje wsparcie dzieląc się Elitarnym Zdrowiem i szansą biznesową w całej Europie.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us