Wzbogacony zestaw Purify i przewodnik po programieSynergy WorldWide wzbogaciła Zestaw Purify oraz Przewodnik po Programie Purify. Dodatki te umożliwiają dystrybutorom i konsumentom lepsze dostosowanie zestawu do ich własnych, indywidualnych potrzeb.

Po przeprowadzeniu wnikliwych badań i analiz, Rada Konsultacyjna Synergy ds. Medycyny i Nauki, oraz pracownicy Centrum Hughes zatwierdzili 21-dniowy program oczyszczania. Chociaż nadal zalecany jest pełny siedmiodniowy program oczyszczania, nowa, rozszerzona wersja programu oferuje wszystkie te same korzyści związane z oczyszczaniem organizmu.


Co nowego zawiera zestaw?

1. PRZEDŁUŻENIE PROGRAMU: Jak wspomniano powyżej, program Purify można teraz realizować przez 21 dni. Nowy przewodnik po programie, obecnie dostępny wyłącznie online, zawiera wygodne wskazówki, jak wydłużyć program powyżej pierwotnych siedmiu dni, jeśli Ty lub klient zdecydujecie się na ten krok.

2. WIĘCEJ BIOME ACTIVES: Każdy zestaw Purify zawiera od teraz 60 porcji Biome Actives, (dotąd było to 30 porcji), bez dodatkowych kosztów.

3. KOD QR: Ponieważ przewodnik Purify będzie teraz dostępny wyłącznie online, w każdym zestawie będzie można znaleźć wygodny w użyciu kod QR. Zeskanuj kod za pomocą telefonu komórkowego, a zostaniesz przekierowany bezpośrednio do informacji potrzebnych, aby z powodzeniem przeprowadzić program oczyszczania. Dodatkowo, możesz uzyskać dostęp do elektronicznej wersji przewodnika Purify, klikając tutaj.

Dla klientów i nowych dystrybutorów, których celem jest zapewnienie swojemu mikrobiomowi najwyższego poziomu zdrowia, zestaw Purify jest idealnym pakietem aktywacyjnym. Ale nie ograniczaj się do tego! Kiedy już dokonasz aktywacji z zestawem Purify, dodaj do swojego miesięcznego zamówienia w systemie automatycznej wysyłki zupełnie nowy zestaw Biome Core. Zestawy te działają długoterminowo, aby pomóc Ci osiągnąć Elitarne Zdrowie dzięki zdrowemu mikrobiomowi.

Program Purify może zmieniać życie i przełączyć Twój mikrobiom na tryb Elite Health. Przetestuj go i przekonaj się sam. Teraz jest na to doskonały moment.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us