Zakończenie sprzedaży opakowań żelów Omega-3


Synergy ze skutkiem natychmiastowym zaprzestaje dystrybucji i produkcji opakowań żelów Omega-3. Decyzja ta została podjęta we współpracy z naszymi zespołami ds. Kontroli Jakości i Operacji w celu utrzymania najwyższych standardów jakości. Nasi partnerzy odpowiedzialni za pakowanie i produkcję opakowań żelów Omega-3 okazali się nie spełniać tych standardów.

Pracownicy Centrum Badań i Innowacji Hughes rozpoczęli już poszukiwania alternatywnych rozwiązań, które pozwolą nam zaoferować skuteczną, niezawodną recepturę Omega-3 przy zachowaniu pełnej kontroli nad pakowaniem i jakością produkcji.

Pracując nad tym rozwiązaniem, będziemy wdzięczni za Waszą cierpliwość.

Zobowiązanie Synergy do jakości

Nasi eksperci ds. Kontroli Jakości dbają o reputację naszej firmy oraz dobre samopoczucie naszych dystrybutorów i ich klientów. Każda partia produktu Synergy jest drobiazgowo badana przed dystrybucją w celu zapewnienia bezpieczeństwa, niezawodności i skuteczności. Każda partia produktu Synergy niespełniająca naszych wysokich standardów jakości jest odrzucana bez względu na koszty. Aby dowiedzieć się więcej na temat bezkompromisowego zobowiązania Synergy do jakości, kliknij tutaj.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us