Zestaw Biome Core

Miesięczna pielęgnacja mikrobiomu dla życia w stylu Elite Health.

Mikrobiom jest podstawą Twojego zdrowia. Ten złożony ekosystem bakterii, grzybów i mikroflory żyje we wnętrzu każdego z nas, wpływając na praktycznie każdy układ w organizmie człowieka. Coraz więcej ekscytujących odkryć naukowych pokazuje, że Twoje samopoczucie i funkcjonowanie może się poprawić, jeśli zadbasz o swój mikrobiom.

Po przeprowadzeniu wnikliwych badań i testów klinicznych, Rada Doradcza Synergy w zakresie Medycyny i Nauki zaleciła regularne spożywanie zdrowej żywności, regularne ćwiczenia fizyczne oraz stosowanie tej wyjątkowej linii suplementów Synergy w celu poprawy samopoczucia, funkcjonowania, kontroli wagi oraz poprawy ogólnego stanu zdrowia.

Ciesz się działaniem skutecznych receptur Biome DT, Biome Shake i Biome Actives w zupełnie nowym zestawie. Postępuj zgodnie z zasadami miesięcznego programu Biome Core, w tym wytycznych dotyczących żywności i ćwiczeń, aby doświadczyć korzyści płynących z mikrobiomu - podstawy Twojego zdrowia.


Zestaw Biome Core zawiera:

• 2 koktajle Biome Shake  (600 G pojemniki)
• 2 Biome DT (30 saszetek w opakowaniu)
• 2 Biome Actives (30 kapsułek w butelce)

Program Biome Core

Miesięczna pielęgnacja mikrobiomu: Codziennie zastąp jeden posiłek koktajlem Biome Shake, delektuj się dwoma porcjami Biome DT i pamiętaj, aby wziąć dwie kapsułki Biome Actives.

Przez cały miesiąc podczas posiłków wybieraj produkty o niskiej zawartości cukru i węglowodanów. Zamiast tego, włącz do diety warzywa, chude białka i błonnik jako główne jej składniki.

(Wskazówka: Aby uzyskać najlepsze rezultaty, należy mieć pod ręką dodatkowy Biome Shake, tak abyś zawsze mógł zastąpić nim niezdrowy posiłek).

Aby zapoznać się z zaleceniami i wytycznymi dotyczącymi planu żywienia, przeczytaj Przewodnik Biome Core

Dziel się Zestawem Biome Core

Zestaw Biome Core jest doskonałym rozwiązaniem przy comiesięcznym zamówieniu w ramach automatycznej wysyłki. Zamówienie Biome DT, Biome Shake i Biome Actives w tej kombinacji daje Tobie i Twoim klientom wyjątkową wartość, z oszczędnościami przekraczającymi 430 zł. w porównaniu z kupowaniem każdego produktu osobno.

Twój mikrobiom jest potężny, a więc Ty także. Zapewnij mu tę skuteczną miesięczną pielęgnację i ciesz się korzyściami. Nigdy nie było lepszego momentu na rozpoczęcie niż teraz.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us