Zdobywcy nagród Legacy 2018

Co roku podczas Szczytu nasi dystrybutorzy nominowani są do otrzymania od Synergy prestiżowych Nagród Legacy. W tym roku wręczyliśmy kilku wybitnym członkom naszego zespołu nagrodę "Nadzieja Synergy" (Hope of Synergy) im. Willa Martina oraz nagrodę Fundament Doskonałości (Foundation of Excellence).

Chcemy podziękować każdej z tych osób za inspirujące historie, pasję i pracę zespołową, które zaowocowały przyznaniem im tych prestiżowych nagród. Dzieki Wam Synergy Europe jest lepsza.

Nagroda Hope of Synergy im. Willa Martina

Nagroda ta przyznawana jest członkom zespołu, którzy mogą pochwalić się wyjątkową i inspirującą historią związaną z produktami Synergy, biznesem lub zdrowiem. Nagroda nosi imię Williama Martina, pierwszego w europejskiej historii Synergy dystrybutora w randze Presidential.

Alessandro Calli - Włochy

Alessandro Calli jest entuzjastycznym dystrybutorem, który niedawno dołączył do Synergy Worldwide i dzięki swojej wyjątkowej etyce pracy już odniósł wielki sukces.

"Alessandro Calli zaskoczy nas wszystkich. Z jego pozytywnym nastawieniem prędko osiągnie wspaniałe rezultaty". - Adele Pastore, Dyrektor Generalny Włoch, Hiszpanii i Słowenii

Dragica Likar - Słowenia

Dragica Likar współpracuje z Synergy od momentu otwarcia firmy w Słowenii. Posiada rozwijającą się organizację, której codziennie poświęca dużo pracy i uwagi. Jest mistrzynią w wykorzystywaniu promocji oferowanych przez firmę i dzieleniu się Elite Health gdziekolwiek się wybiera.

"Dragica Likar lubi aktywnie działać w swoim biznesie. Wykonuje świetną pracę z sąsiadami, przyjaciółmi i zespołem. Cieszymy się, że reprezentuje Synergy"– Adele Pastore, Dyrektor Generalny Włoch, Hiszpanii i Słowenii

Päivi i Kimmo Kangas - Finlandia

Paivi i Kimmo Kangas to wspaniałe przykłady członków zespołu, którzy wspierają i służą. Ich wzór jest naśladowany w całej organizacji. Ich zespół to w dużej mierze środowisko rodzinne. Świetnie się bawią ze sobą podczas wspólnych wyjazdów na spotkania i wydarzenia Synergii.

"Są niezwykle skromni, ale posiadają wszystkie ważne umiejętności, które pomagają tysiącom ludzi osiągnąć lepsze zdrowie i dobrobyt. Cechują się też niezwykłą determinacją, a gdy stają przed wyzwaniami, zawsze bez wahania stawiają im czoło. Zawsze są liderami!" - Rob Lord, Dyrektor Generalny Europy Północnej

Petra Rinkel - Niemcy


Petra Rinkel wie, że rynek niemiecki prezentuje szerokie pole do popisu. Jej postępy w Synergy WorldWide zainspirowały wiele osób na jej rynku i w całej Europie.

"Odkąd kilka miesięcy temu dołączyłem do Synergy, odczuwam wielką przyjemność pracując z tak oddanymi członkami zespołu w Europie Środkowej. Świetnym przykładem jest Petra Rinkel, która stworzyła silną i lojalną bazę klientów opartą na prostych elementach miłości, zaufania i troski. Petra jest silną liderką z prawdziwą pasją, całkowicie oddaną swoim codziennym zadaniom. Jestem przekonany, że Petra zasługuje na nagrodę Hope of Synergy, którą otrzymała w tym roku" - Marcin Jeż, Dyrektor Generalny Europy Środkowej

Nagroda Foundation of Excellence

Nagroda ta przyznawana jest członkom zespołu, którzy wnieśli wybitny wkład w działalność Synergy WorldWide. Laureaci tego prestiżowego wyróżnienia naprawdę przekroczyli granice swoich możliwości biznesowych i wykazali się wspaniałym przywództwem na swoich rynkach.

Emeka i Prisca Okakpu - Irlandia

Emeka i Prisca to fantastyczna para, która wspólnie buduje biznes. Przez większość miesięcy w 2018 roku byli =uznawani za Najlepszych Europejskich Rekruterów, Najlepszych Europejskich Budowniczych Biznesu, albo wręcz w obu tych kategoriach. Zgromadzili znaczącą ilość punktów w promocji Torino Magica i nieustannie rozwijają swoje mocne strony.

"Choć prowadzą pracowite życie rodzinne z czwórką dzieci, są zaangażowani w Synergy i mają potężne "dlaczego". Uzupełniają się nawzajem swoimi różnorodnymi umiejętnościami i są inspiracją dla całego zespołu, jak również dla swojego upline'u. Ich etyka pracy jest prawdziwym przykładem dla wszystkich. Stanowią prawdziwą dumę dla swojej rodziny i swojego kraju" - Rob Lord, Dyrektor Generalny Europy Północnej

Luigino Iobbi - Włochy


Team Manager Luigino Iobbi pracuje wytrwale w środkowej części Południowych Włoch. Posiada wspaniały zespół w Niemczech i ambicje, aby osiągnąć znaczące tempo rozwoju swojego biznesu.

“Luigino Iobbi niezwykle poważnie traktuje swój biznes, nie akceptuje przeciętności i zawsze walczy o to, by osiągnąć doskonałość.” - Adele Pastore, Dyrektor Generalny Włoch, Hiszpanii i Słowenii

Aby obejrzeć cały album ze Szczytu 2018, kliknij tutaj.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us