Synergy Vision Retreat


Aby uczcić 20-ty rok naszej firmy, zapraszamy Cię "do domu" - do Utah, abyś doświadczył wszystkiego, co wiąże się z Synergy!

Zapraszamy na cztery dni i trzy noce w Utah, zwiedzanie nowej siedziby głównej firmy, Centrum Hughes i zakładu produkcyjnego. Jako nasz znamienity gość będziesz miał okazję uczestniczyć w prezentacjach i spotkaniach z pracownikami firm Synergy, naukowcami i lekarzami w Centrum Hughes oraz prezesem i założycielem Synergy. Oprócz "wizji" Synergii, będziesz mógł odkryć piękno i bliżej poznać niektóre z miejsc, które sprawiają, że Utah jest tak wyjątkowe.

Jest to okazja jak nigdy dotąd i chcemy, aby wszyscy się zakwalifikowali. Synergy zadba o hotele, posiłki i transport naziemny. Możesz nawet zakwalifikować się do bezpłatnego przelotu. Poniżej znajdują się szczegółowe informacje dotyczące kwalifikacji.

Do zobaczenia we wrześniu!

SZCZEGÓŁY

Kiedy: 12-15 września 2019
Gdzie: Utah, USA
Kto: Zakwalifikowani dystrybutorzy. Poznaj szczegóły dotyczące kwalifikacji przedstawione poniżej, aby dowiedzieć się, jak zakwalifikować się z osobą towarzyszącą.
Okres kwalifikacji: styczeń 2019 – czerwiec 2019

Warunki kwalifikacji:

• Osiągnij nową rangę (minimum Silver)
• Utrzymaj poziom 200 CV w TC1 przez każdy miesiąc trwania promocji lub od miesiąca Twojej aktywacji jako dystrybutor w roku 2019
• Zasponsoruj osobiście dwie nowe osoby. Obie muszą osiągnąć rangę Star
Chciałbyś polecieć do Utah ZA DARMO? Utrzymaj swoją najnowszą rangę co najmniej przez miesiąc i zadbaj, by Twoje nowe Gwiazdy (Star) również spełniły ten wymóg.

Jak zakwalifikować się z osobą towarzyszącą:

Podwój swoje osiągnięcia!
• Zdobądź drugą nową rangę (Gold lub wyżej)
• Utrzymaj poziom 200 CV w TC1 przez każdy miesiąc trwania promocji lub od miesiąca Twojej aktywacji jako dystrybutor w roku 2019
• Zasponsoruj osobiście kolejne dwie nowe osoby. Obie muszą osiągnąć rangę Star
Chciałbyś, aby Twój gość poleciał do Utah ZA DARMO? Utrzymaj swoją drugą nową rangę co najmniej przez jeden dodatkowy miesiąc i zadbaj, by Twoje nowe Gwiazdy (Star) również spełniły ten wymóg.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us