Legacy Retreat 2020 W Południowej Afryce!


W kwietniu przyszłego roku wybierz się do Republiki Południowej Afryki na ukoronowanie wszystkich wydarzeń motywacyjnych Synergy WorldWide: Legacy Retreat 2020. Podziwiaj tętniące życiem krajobrazy, egzotyczną przyrodę i luksusowe zakwaterowanie w inspirującej podróży życia do jednego z najbardziej urzekających krajobrazów świata. To prawdopodobnie najbardziej egzotyczna wyprawa Legacy Retreat w historii!

Ciesząc się luksusem 5-gwiazdkowego Palace of the Lost City, zakwalifikowani uczestnicy będą mogli wyruszyć na spotkanie przygód w sercu parku narodowego Pilanesberg. Od eskapad safari po egzotyczne spotkania ze zwierzętami, RPA z pewnością zaskoczy Cię i oczaruje.

Zadbaj już dziś, aby zakwalifikować się na to wydarzenie!

ZAKWALIFIKUJ SIĘ NA LEGACY RETREAT


Aby uzyskać szansę na prestiżowy udział w Legacy Retreat, dystrybutor musi:
• Zdobyć nową rangę executive po raz pierwszy, LUB
• Utrzymać najwyższą rangę przez co najmniej 3 miesiące w okresie kwalifikacyjnym
• Dystrybutorzy w rangach Presidential Executive lub wyżej muszą utrzymać rangę Presidential Executive przez co najmniej 3 z 12 miesięcy

PRZELOTY VIP

Ranga Presidential Executive i wyżej kwalifikują się do podwyższonego standardu podróży lotniczych poprzez uzyskanie jednej z trzech poniższych kwalifikacji:
• Utrzymanie poziomu Presidential Executive lub wyższego przez co najmniej 6 z 12 miesięcy (Presidential Executive, Double, Triple potrzebują zakwalifikować się w randze Presidential Executive przez 6 miesięcy)
• Osiągnięcie nowej rangi Presidentential Executive
• Utrzymanie rangi Presidential Executive przez 3 z 12 miesięcy z 1 osobiście zasponsorowaną osobą która zakwalifikowała się po raz pierwszy

Okres kwalifikacyjny trwa od 1 stycznia do 31 grudnia 2019.

Zobacz jak wyglądała wycieczka Legacy Retreat w roku ubiegłym:

CONVERSATION

Instagram

Follow Us