Informacje o wysyłce i operacjach

Szanowni Członkowie Zespołu oraz Klienci,

W związku z zaistniałą sytuacją chcielibyśmy poinformować Cię o stanie sytuacji.

Naszym celem jest dalsza obsługa naszych klientów w tych trudnych czasach. Możesz być pewny, że każdy z naszych partnerów logistycznych ciężko pracuje, aby zrealizować twoje zamówienia z jak najmniejszymi komplikacjami. Jesteśmy w stałej komunikacji z każdą lokalizacją, uważnie monitorujemy przewoźników i ich wydajność. Nasi przewoźnicy są w pełni operacyjni; mogą jednak pojawić się pewne opóźnienia z powodu kontroli na granicach i ograniczeń w ruchu. W tej chwili nie ma żadnych ograniczeń dotyczących dostawy w Twojej okolicy.

Każdy przewoźnik podejmuje niezbędne działania w celu zminimalizowania bezpośredniego kontaktu, takie jak pozostawienie paczek w bezpiecznym miejscu i niewymaganie podpisów przy dostawie. Jeśli korzystasz z metody dostawy płatności za pobraniem, pamiętaj, że płatności muszą być dokonywane kartą / Blikiem do odwołania.

Chcemy zapewnić Cię, że wszyscy w Synergy WorldWide robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić Tobie, naszym pracownikom, partnerom i klientom, bezpieczeństwo. Dokładamy wszelkich starań, aby informować Cię o sytuacji i wszelkich zmianach, które mogą się pojawić.

Z poważaniem,
Zespół Synergy

CONVERSATION

Instagram

Follow Us