Wprowadzamy Synergy FL-3X: Nowy I Udoskonalony

Synergy FL-3X stał się popularnym suplementem przyjmowanym przez ludzi prowadzących aktywny tryb życia, mężczyzn i kobiety, w całej Europie. Stał się codziennym wsparciem dla sportowców, miłośników ruchu i każdego, komu sprawiają radość wszelkie wygibasy, taniec i skakanie.

Dziś mamy nowy powód by skakać z radości: Nasz nowy i ulepszony FL-3X jest już dostępny na Twoim rynku! Teraz z udoskonaloną recepturą i ulepszonym opakowaniem jest to dla Ciebie idealny wybór, jeśli marzysz o zdrowiu i aktywnym trybie życia.

Dlaczego FL-3X?

Dzięki dobroczynnemu działaniu glukozaminy HCL, siarczanu chondroityny i antyoksydacyjnych ekstraktów roślinnych, żel FL-3X jest idealnym uzupełnieniem aktywnego stylu życia. Jego unikalne składniki wspomagają Cię w ruchu, ponieważ jego wyjątkowa formuła sprzyja mobilności, elastyczności i regeneracji podstawowych elementów tkanki stawowej - umożliwiając Ci ruch przez cały dzień, każdego dnia.


Aby uzyskać dodatkowe informacje, przeczytaj i pobierz nasz arkusz informacyjny klikając TUTAJ.


KLUCZOWE INFORMACJE:

• Wspomaga poruszanie się, zakres ruchu i elastycznoś
• Glukozamina i chondroityna są podstawowymi składnikami tkanki łącznej biorącej udział w produkcji korzystnego kwasu hialuronowego
• Ekstrakty roślinne o działaniu przeciwutleniaczy, w tym zielona herbata, nasiona winogron, liść drzewa oliwnego i owoc jabłka
• Witamina C przyczynia się do tworzenia kolagenu dla prawidłowego funkcjonowania chrząstki i kości
• Popularny wśród osób lubiących aktywny tryb życi
• Pysznym pomarańczowym smakiem


Ciesz się korzyściami, jakie daje Ci suplement żelowy FL-3X i zamów swoją porcję już dziś.

KAŻDYE ZAMÓWIENIE Z FL-3X W CZERWCU BĘDZIE WYSŁANE ZA DARMO!*


Nauka i badania
Produkty Synergy opierają się na nauce, badaniach i rezultatach, co gwarantuje, że bez wątpienia odczujesz ich pozytywne działanie. Centrum Badań i Innowacji Hughes zostało stworzone z myślą o przeciwdziałaniu negatywnym mega-trendom w dziedzinie zdrowia wynikającym ze złych wyborów w dziedzinie odżywiania i stylu życia za pomocą naturalnych, odżywczych produktów o działaniu terapeutycznym. Wyposażone w najnowocześniejsze oprzyrządowanie, Centrum Hughes jest centrum rozwoju nowych produktów Synergy WorldWide.

Wykorzystując zaawansowaną technologię Centrum Hughes, naukowcy z centrum weryfikują pochodzenie, czystość i siłę działania potencjalnych składników produktu i pracują nad odkryciem silnych i unikalnych receptur, które mogą zapewnić Ci Elitarne Zdrowie. Jeśli dana receptura sprawdzi się w badaniach klinicznych, dołącza do rodziny produktów Elite Health firmy Synergy.

Kontrola jakości
We współpracy z firmą macierzystą Nature's Sunshine Products, Synergy WorldWide po prostu nie zgadza się, by pozostawić jakość swoich produktów w rękach kogoś innego.Nasi naukowcy mają do dyspozycji prawie 600 unikalnych testów określających jakość, czystość i siłę działania wszystkich surowców i gotowych produktów.


Uwaga:

*Darmowa wysyłka zostanie zaimplementowana or razu przy zamówieniach złożonych bezpośrednio przez telefon lub email do Biura Obsługi Klienta. Koszt wysyłki zamówień internetowych lub automatycznych zostanie zwrócony do piątku następującego tygodnia.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us