Podsumowanie I Warsztatów Szkoleniowych

Miniony weekend odbył się pod znakiem I Warsztatów Szkoleniowych w historii Synergy Polska! Wydarzenie, na które przybyło ponad 120 Team Members z całego kraju okazało się wielkim sukcesem. Spotkanie, podczas którego członkowie naszego zespołu otrzymali cenne porady i wskazówki dotyczące budowania swojego biznesu w Synergy, odbyło się w sobotę 2 marca w Centrum Konferencyjnym MCC Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim. Nasi dystrybutorzy otrzymali szczegółową wiedzę na temat tego jak tworzyć listę kandydatów, jak zapraszać , jak prezentować produkt i szanse Synergy oraz jak utrzymywać relacje z partnerem biznesowym.

Najwięksi Liderzy inspirowali wszystkich obecnych swoją wizją Synergy oraz uczyli jak najlepiej osiągać indywidualne cele. Gościem specjalnym był Pan Grzegorz Rogala, który swoją fenomenalnymi przemowami motywował Team Members do dalszego działania.

Podczas warsztatów gromkimi brawami przyjęta została prezentacja nowych narzędzi, filmów Synergy Advantage oraz Plan Wynagrodzeń Mega-Match. Tego rodzaju narzędzia są bardzo cenne dla osób zaangażowanych w budowanie biznesu Synergy, ponieważ pomagają przekazywać dalej historię firmy. Jesteśmy przekonani, że wszyscy obecni na warsztatach opuścili je pełni nowych pomysłów, celów które przed sobą postawili oraz nowej i cennej wiedzy.

Synergy w Polsce zmierza we właściwym kierunku, a Polscy Liderzy oraz członkowie zespołu są podekscytowani na samą myśl o kolejnych Warsztatach Szkoleniowych, które odbędą się już 6 kwietnia również w Centrum Konferencyjnym MCC Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim. Już teraz zaznaczcie tę datę w swoich kalendarzach aby nie przegapić tego wydarzenia. Szczegółowe informacje na temat rejestracji opublikujemy już wkrótce na naszym Blogu firmowym.


Kliknij aby zobaczyć Zdjęcia >>

CONVERSATION

Instagram

Follow Us