Warszatat Szkoleniowy – Najbliższa sobota!

Drodzy członkowie zespołu Synergy:

Jesteśmy świadkami niesamowitych wzrostów oraz entuzjazmu w Polsce, dlatego też cieszymy się z nadchodzącego Warsztatu Szkoleniowego Synergy, który odbędzie się w najbliższą sobotę w Ożarowie Mazowieckim. Zachęcamy Cię do wzięcia udziału w tym niezwykłym wydarzeniu gdzie dowiesz się jak korzystać ze sprawdzonych narzędzi, które pomogą rozwijać i zmaksymalizować efekty Twojej pracy z biznesem Synergy.

Jako niespodziankę i dodatek do wyjątkowego treningu, który przeprowadzą czołowi polscy liderzy cieszymy się, iż możemy ogłosić uczestnictwo gościa specjalnego w tym warsztacie. Pan Grzegorz Rogala jest uznanym w Polsce i zagranicą trenerem kształtowania postaw i technik sprzedażowych. Człowiek z kilku dziesięcioletnim doświadczeniem jako trener motywacyjny. Dołącz do nas i daj się zainspirować ucząc się jak stawiać cele i sprawiać, że staną się rzeczywistością.

Data: Sobota, 2 marca 2013
Czas: 11.00 – 17.00
Miejsce: MCC Mazurkas Conference Center & Hotel, Ożarów Mazowiecki
Wstęp: 30 PLN (z VAT)

 
30 złoty za specjalne szkolenie z panem Rogalą to szansa, jakiej nie możesz przegapić. Liczba uczestników jest ograniczona, więc upewnij się, że zarezerwowałeś sobie miejsce i zarejestruj się już dziś!

Z pozdrowieniami,

Marek Amrosz, Aldona i Michał Mosiejko, Ryszard Potaczała oraz Radosław Baszyński – Dyrektor Generalny Synergy Polska i Czechy

CONVERSATION

Instagram

Follow Us