I Warsztaty Szkoleniowe Synergy Polska dla Team Members z całego kraju!

Polska rozwija się błyskawicznie – to wszystko zasługa ciężkiej pracy Team Members z całego kraju. Firma Synergy ze swojej strony ma za zadanie pomagać członkom naszego zespołu w budowaniu ich biznesu. W związku z tym, mamy przyjemność ogłosić organizację pierwszego oficjalnego Warsztatu Szkoleniowego Synergy Polska otwartego dla wszystkich Team Members w kraju!

Serdecznie zapraszamy Team Members z całej Polski do wzięcia udziału w marcowym Warsztacie szkoleniowym podczas którego zdobędziecie Państwo gruntowną wiedzę z zakresu budowania biznesu Synergy w roku 2013.

Data: 2 marca 2013 r. (sobota)
Godziny: 11.00 – 17.00
Miejsce: Centrum Konferencyjne i Hotel MCC Mazurkas Ożarów Mazowiecki, ul. Poznańska 177
Bilet wstępu: 30 zł – płatność gotówką na miejscu jedynie z wydrukowanym powierdzeniem dokonania rejestracji, którą dokonać możesz teraz klikając tutaj.

Organizatorzy i Prowadzący szkolenie:
Liderzy Synergy Polska
Radosław Baszyński – Dyrektor Generalny Synergy Worldwide Polska

Harmonogram warsztatów:
11.00 – 14.00 Sesja poranna
14.00 – 14.30 Przerwa obiadowa (zestaw lunch box zawarty w cenie biletu wstępu)
14.30 – 17.00 Sesja popołudniowa

Dojazd transportem publicznym z Warszawy do Ożarowa zajmie Państwu około 30 minut. Centrum Konferencyjne i Hotel MCC Mazurkas znajduje się około 5 minut pieszo ze stacji SKM Ożarów. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej jak dojechać transportem publicznym.

Dla wszystkich dojeżdżających samochodami osobowymi parking na terenie centrum konferencyjnego Mazurkas dla naszych gości gratis!

Zarezerwujcie sobie datę 2 marca 2013 r. w Państwa kalendarzach by upewnić się,że weźmiecie udział w tym wspaniałym wydarzeniu! Nie przegapcie tej okazji i zapiszcie się już dziś klikając na niniejszy link przekierowujący do strony rejestracyjnej!

CONVERSATION

Instagram

Follow Us