Podsumowanie wydarzenia KICK OFF, Warszawa, hotel Hilton, 2 luty 2013

Blisko 400 gości z całej Polski i z zagranicy zjechało się do Warszawy do hotelu Hilton aby wspólnie uczestniczyć w pierwszym oficjalnym spotkaniu Synergy Wordlwide Polska.  Cóż to było za spotkanie!  Cóż to był za Start w Nowy Rok!

Niesamowita energia udzieliła się już wszystkim gościom na starcie po mocnym, energetycznym występie grupy artystycznej.  Kolejne wystąpienia tylko podnosiły tempraturę spotkania, która sięgnęła zenitu podczas występu pierwszego Presidential Executive w Europie, Williama Martina z Wielkiej Brytanii.  Pełna pasji i emocji historia sukcesu Williama uświadomiła wszystkim zgromadzonym, że każdy kto uwierzy w siebie, skoncentruje się na swoim celu nie rozglądając się na boki i zaangażuje się w Synergy na poważnie, ma wielką szansę odnieść prawdziwy sukces.  Współpraca z poważną firmą z branży MLM jaką jest Synergy Worldwide różni się od pracy w tradycyjnej firmie przede wszystkim tym, że w Synergy za raz wykonaną pracę można otrzymywać wynagrodzenie przez wiele lat.

Brawami na stojąco obdarowani zostali pierwsi współpracownicy, pionierzy Synergy Wordwide Polska, którzy otrzymali odznaczenia od wiceprezesa Zarządu Stewarta Ruttera oraz dyrektora generalnego Synergy Polska Radosława Baszyńskiego.  Gratulujemy raz jeszcze wszystkim tych niesamowitych osiągnięć. Pierwsi Team Leaders w Polsce – Andrzej Kędzior,  Aldona i Michał Mosiejko, Daniel Krawcewicz oraz pierwszy Team Manager – Marek Amrosz to wyjątkowi ludzie, którzy swoją determinacją i pracą pokazali innym, że sukces jest na wyciągnięcie ręki.  Wielkie brawa!

Zapraszamy wszystkich już teraz do oglądnięcia galerii zdjęć z tego niezwykłego wydarzenia klikając w zakładkę ZDJĘCIA na naszym BLOGu firmowym.  Krótką relację video ze spotkania znajdziecie Państwo poniżej oraz w zakładce FILMY.

Do zobaczenia na kolejnym wydarzeniu - Grand Opening, które odbędzie się już 1 czerwca 2013 w hotelu Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim.  Szczegóły wkrótce.
 

CONVERSATION

Instagram

Follow Us