Jesień z Synergy!


Za nami wspaniały weekend. Wypełniona po brzegi sala konferencyjna w hotelu SoundGarden w Warszawie kipiała energią Synergy. Dwa dni pełne wiedzy, inspiracji, pozytywnych emocji oraz zabawy. To właśnie jest Synergy.

Dziękujemy wszystkim dystrybutorom za stworzenie tak wyjątkowej atmosfery. Dziękujemy naszym gościom z zagranicy. Susanne Kupske Team Elite z Niemiec, która jak zwykle była ogromnym wsparciem dla całego zespołu oraz Mads Oestvang Presidential Executive z Norwegii, który pokazał nam nie tylko jak skutecznie budować prężnie rozwijającą się organizację, czy na czym polega przywództwo ale podzielił się również swoim ogromnym doświadczeniem i wiedzą związaną z naszymi produktami.


Brawa dla wszystkich, którzy awansowali po szczeblach drabiny sukcesu Synergy. Nasze nowe Gwiazdy, Bronze, Silver, Gold oraz Team Leader. Mieliśmy okazję poznać ich wszystkich i pogratulować im osobiście. Brawa dla Lidii Szostak oraz Adama Cieślika naszych najnowszych Team Leaderów.


Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z tego niesamowitego wydarzenia na naszym blogu w zakładce zdjęcia lub po prostu klikając tutaj. Wkrótce relacja filmowa.


Do zobaczenia na naszym kolejnym ogólnopolskim spotkaniu, które odbędzie się już 16 listopada w Katowicach. Nasi liderzy z całego kraju zjadą się do stolicy Śląska aby poprowadzić całodniowe warsztaty szkoleniowe dla wszystkich członków zespołu Synergy WorldWide Polska.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us