Jesień z Synergy!

wtorek, października 22, 2013


Za nami wspaniały weekend. Wypełniona po brzegi sala konferencyjna w hotelu SoundGarden w Warszawie kipiała energią Synergy. Dwa dni pełne wiedzy, inspiracji, pozytywnych emocji oraz zabawy. To właśnie jest Synergy.

Dziękujemy wszystkim dystrybutorom za stworzenie tak wyjątkowej atmosfery. Dziękujemy naszym gościom z zagranicy. Susanne Kupske Team Elite z Niemiec, która jak zwykle była ogromnym wsparciem dla całego zespołu oraz Mads Oestvang Presidential Executive z Norwegii, który pokazał nam nie tylko jak skutecznie budować prężnie rozwijającą się organizację, czy na czym polega przywództwo ale podzielił się również swoim ogromnym doświadczeniem i wiedzą związaną z naszymi produktami.


Brawa dla wszystkich, którzy awansowali po szczeblach drabiny sukcesu Synergy. Nasze nowe Gwiazdy, Bronze, Silver, Gold oraz Team Leader. Mieliśmy okazję poznać ich wszystkich i pogratulować im osobiście. Brawa dla Lidii Szostak oraz Adama Cieślika naszych najnowszych Team Leaderów.


Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z tego niesamowitego wydarzenia na naszym blogu w zakładce zdjęcia lub po prostu klikając tutaj. Wkrótce relacja filmowa.


Do zobaczenia na naszym kolejnym ogólnopolskim spotkaniu, które odbędzie się już 16 listopada w Katowicach. Nasi liderzy z całego kraju zjadą się do stolicy Śląska aby poprowadzić całodniowe warsztaty szkoleniowe dla wszystkich członków zespołu Synergy WorldWide Polska.

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.