Uznanie dla Team Members w Europie - wrzesień 2013

środa, października 09, 2013

Poniżej wymienione są nazwiska wszystkich w Europie, którzy zaawansowali we wrzesńiu. Gratulacje dla naszych pracowitych Team Members, którzy w dalszym ciągu poświęcają czas i ogromny wysiłek na działalność w Synergy.

Awans w randze we wrześniu

Team Manager
Dennis Blom (Sweden)

Team Leader
Christer Franzen (Sweden)
Lena Ljungdahl (Sweden)

Gold
Brede Bergan (Gold)
Bogusław Bronisław Janicki (Poland)
Sini Haverinen (Finland)
Cristina Cabañero Pozuelo (Spain)
Thomas Forstner (Austria)


Silver
Kenneth Edvardsen (Norway)
Hans-josef Mueller (Germany)
Vanhus Ja Perheapu Martikainen (Finland)
Ole Gunnar Bardølsgård (Norway)
Thomas Forstner (Austria)

Bronze
Sarah Carpenedo (Germany)
Kenneth Edvardsen (Norway)
Helena Laukka (Finland)
Lisa Katajavuori (Finland)
Mika Halonen (Finland)
Vanhus Ja Perheapu Martikainen (Finland)
Roy  Eriksen (Norway)
Tatjana Mrvoš (Austria)
Radka Weeden (United Kingdom)
Viola Tölli (Finland)
Aleksander  Perger (Slovenia)
Audhild  Nystad (Norway)
Kira Rathjen (Denmark)
Joerg Gottfried Kapfer (Austria)
Tone Eriksson (Sweden)
Lars-gunnar Valtersson (Sweden)
Pia  Eriksson (Sweden)
Giuseppe Abbiati (Netherlands)
Barbara Panouchou (Germany)
Schillinger Sylvia (Austria)
Jakub Żuławiński (Poland)
Thomas Forstner (Austria)
Otto Ja Riitta- Liisa Kanniainen (Finland)
Liisa Ja Simo Vaismaa (Finland)
Susanne U. Andreas Wilhoeft (Germany)
Hanna Viljamaa (Finland)
Ann Merethe Rindstad (Norway)

Star
Wiktor Derkowski (Poland)
Sarah Carpenedo (Germany)
Michael Brown (United Kingdom)
Grzegorz Drozd (Poland)
 Tmi Sävelsalo (Finland)
Pirjo Aheinen (Finland)
Heidi Stenehjem (Norway)
Jukka Ranta Heidi Kerkkonen (Finland)
Irene Behm (Finland)
Helena  Syrenius (Finland)
Jimmy Stimpson (Ireland)
Aleksi Hatakka (Finland)
Elisabeth Myrling (Norway)
Anna Pater (Poland)
Krystyna Czech (Poland)
Anna-christina Wahlström (Sweden)
Harald O Mosnes (Norway)
Raimo Ojanperä (Finland)
Ingemar Stenmark (Sweden)
Bodil Melbye (Norway)
Synnøve Gusfre (Norway)
Kira Rathjen (Denmark)
Joerg Gottfried Kapfer (Austria)
Britt-marie Ström (Sweden)
Ines Jabs (Germany)
Aliantia Ahorro Y Proteccion S.l. (Spain)
Estrella  Macarro Fernández (Spain)
Nina Bruland (Norway)
Daniela Koo (Germany)
Gia Åkerlind (Sweden)
Sirkka Reunanen (Finland)
Mygg Hellbom (Sweden)
Tobbe  Hallberg (Sweden)
Jose Luis Prieto Arguelles (Spain)
Lillevi Erlandsson (Sweden)
Ruth Irene Lund (Norway)
Brigitte Ilse Bolz (Germany)
Magdalena Handler (Austria)
Harpa Þráinsdóttir (Iceland)
Erika Gampper-lucht (Germany)
Eva Frisk (Sweden)
Ingrid Fahrnleitner (Austria)
Christian Schober (Austria)
Sari Pulkka (Finland)
Lillian Lægreid (Norway)
Gunhild Kleppe (Norway)
Giorgio Leoni (Netherlands)
Inge Putz (Austria)
Anatol Weh (Germany)
Tatjana Rozic S.p. (Slovenia
Jakub Żuławiński (Poland)
Thomas Forstner (Austria)
Ruusu Valkoinen (Finland)
Otto Ja Riitta- Liisa Kanniainen (Finland)
Sanja Vecenaj (Austria)
Pirkko Kantola (Finland)
Andreas Haussteam (Germany)
Jonathan Drew (United Kingdom)
Anke Kannewischer (Germany)
Hanna Viljamaa (Finland)
Arno Alex (Germany)
Nada Maric (Austria)
Herbert Schillinger (Austria)
Jan Pedersen (Denmark)
Tuija Ekonen (Finland)
Helga Kaltenbacher (Austria)
Ann Merethe Rindstad (Norway)
Serena Floriani Bestetti (Netherlands)
Marja-leena Myllykoski (Finland)
Christine Marschoun (Austria)
Claudia Brenner (Germany)
Monica  Marcos Marcos (Spain)


Najlepiej rekrutujący we wrześniu
Team Member z największą ilością osobiście zasponsorowanych miejsc w systemie

Europa środkowa
Jakub Żulawinski  (Poland)
Thomas Forstner (Austria)
Christine Marschoun (Austria)
Susanne U. Andreas Wilhoeft (Germany)
Barbara Panouchou (Germany)
Inge Putz (Austria)

Skandynawia
Hanna Viljamaa (Finland)
Reidun Lydersen Dalheim (Norway)
Fysiotupa (Finland)
Øystein Solum (Norway)
Toril Giæver (Finland)

Europa Zachodnia
Cristina Cabañero Pozuelo (Spain)
Serena Floriana Bestetti (Netherlands)
Enrique Garcia Otero (Spain)
Karl Johan Lien Warpe (Spain)
Mary Booth (Ireland)

Najlepsi w budowaniu struktur we wrześniu
Team Member z największą ilością osobiście zasponsorowanych awansów w randze

Europa środkowa
Christian Schober (Austria)
Marlis Hoffmann (Germany)
Jenny Ann-Christin Ziemke (Germany)
Ramaela Zulic (Germany)
Nada Strovs (Austria)

Skandynawia
Kristiina Laihi (Finland)
Dennis Blom (Sweden)
Ivar Bjoernerud (Norway)
Ana-Maija ja Hannu Kreivi (Finland)
Rolv Eigil Nilsen (Norway)

Europa Zachodnia
Mariano del Castillo Morales (Spain)
Lesley Dady (United Kingdom)
Paolo Abbiati (Netherlands)
Eddie Ferrari (United Kingdom)
Harmony Health (Ireland)

Legacy Retreat 

Kwalifikowani alumni
William Martin
Sells Consulting
Martin Østvang
Reidun Lydersen Dalheim
Eric & Kati Gammals
Oistein Bekkvang
Miimu Jaatinen

Kwalifikowani po raz pierwszy
Pierre Bruns
Global Mentor Team Michael Wald

Synergy WorldWide

Some say he’s half man half fish, others say he’s more of a seventy/thirty split. Either way he’s a fishy bastard.