Nowa, oficjalna strona WWW

Jesteśmy niezmiernie uradowani mogąc poinformować Was o uruchomieniu nowej, ulepszonej wersji oficjalnej strony Synergy WorldWide Polska. Nowa odsłona: pl.synergyworldwide.com zyskała właśnie nowoczesny wygląd, udoskonaliliśmy grafikę oraz interfejs. Nawigacja jest teraz bardziej przejrzysta oraz przyjazna w obsłudze dla każdego użytkownika. To jednak nie wszystkie nowości! Nowa wersja jest bardziej kompatybilna z urządzeniami mobilnymi i tabletami oraz zamieściliśmy na niej więcej informacji o naszych produktach. Jesteśmy przekonani, że wszystkie wprowadzone zmiany będą jeszcze bardziej podkreślać Przewagę Synergy oraz naszą misję wspierania wszystkich członków zespołu, którzy poważnie myślą o budowaniu swojego biznesu Synergy.

Inne strony

Wielu z dystrybutorów w Polsce stworzyło swoje własne strony oraz blogi w celach informacyjnych oraz promocyjnych. Pragniemy podziękować wszystkim za wysiłek włożony w pracę na rzecz Synergy w tym aspekcie. Teraz mamy nadzieję, że nowa strona pozwoli skupić się na bezpośredniej współpracy ze swoimi współpracownikami. Dla tych jednak, którzy nadal planują kontynuować utrzymywanie prywatnych stron przypominamy, że treści znajdujące się na nich muszą być zgodne z przepisami prawa oraz normami branżowymi.

Dystrybutorzy powinni zachować szczególną ostrożność oraz wyraźnie zaznaczyć, że ich strona nie jest oficjalną stroną firmy. Dlatego też, członkowie zespołu muszą jasno określić ich zawartość jako należącą do "Niezależnego Dystrybutora".

Ponadto reklamując produkty naszej firmy, nie wolno używać niewłaściwych oświadczeń zdrowotnych dotyczących produktów. Dla dalszego zrozumienia tych zasad, zachęcamy do zapoznania się z naszymi oficjalnymi Zasadami i Procedurami, Rozdział 11.1.

Życzymy miłego serfowania w sieci po nowej stronie pl.SynergyWorldWide.com

CONVERSATION

Instagram

Follow Us