Promocja z okazji Szczytu w Barcelonie w 2014 roku!

Przygotuj się na promocję związaną z tegorocznym szczytem firmy Synergy! Dajemy Ci możliwość zwiększenia zarobków dzięki comiesięcznym premiom i nagrodom z okazji największej europejskiej konferencji w 2014 roku, która odbędzie się w Barcelonie. 

W promocji mogą wziąć udział wszyscy dystrybutorzy firmy Synergy prowadzący działalność na rynkach europejskich, którzy uzyskają poziom kwalifikacji standardowej w każdym miesiącu w okresie trwania promocji.

Punkty są już zapisywane na Twoim koncie! Promocja rozpoczęła się 1 stycznia, a jej zakończenie nastąpi 31 sierpnia 2014 r.

Zanim jednak zaczniesz piąć się na szczyt, zapoznaj się z kilkoma ważnymi informacjami.

Informacje o nagrodach 
Stu uczestników promocji z największą łączną liczbą punktów otrzyma gotówkę na wyjazd do Barcelony na Szczyt we wrześniu 2014 r.

Kwoty za udział w promocji kształtują się następująco:
1500 EUR dla każdego dystrybutora z miejsc 1–25
1000 EUR dla każdego dystrybutora z miejsc 26–50
700 EUR dla każdego dystrybutora z miejsc 51–75
500 EUR dla każdego dystrybutora z miejsc 76–100

Oprócz tego co miesiąc dziesięciu dystrybutorów z największą liczbą punktów otrzyma od nas dodatkowe nagrody! Szczegółowe informacje o nagrodach zostaną podane wkrótce.

Sposoby zbierania punktów
Kliknij tutaj, aby zapoznać się ze szczegółowymi zasadami promocji.

Termin wypłaty wynagrodzenia
Dystrybutorzy, którzy wezmą udział w Szczycie i będą zarabiać środki w miesiącach poprzedzających konferencję w Barcelonie, otrzymają premię wraz z wrześniową prowizją*.

To szansa na jeszcze wyższe zarobki poprzez rozwój własnej działalności! Mamy nadzieję, że spotkamy się na największej konferencji w Europie. Niech Twoim celem stanie się obecność na liście 100 najlepszych Dystrybutorów, co pozwoli Ci wziąć udział w tegorocznym szczycie w Barcelonie nawet z 1500 EUR w kieszeni.

Informacje o wynikach poszczególnych dystrybutorów zamieścimy w lutym na blogach dotyczących rynków europejskich.

*W przypadku dystrybutorów, którzy wezmą udział w promocji z okazji szczytu w 2014 roku, lecz nie będą w nim uczestniczyć, zarobione w ramach promocji kwoty zostaną odliczone od przyszłych prowizji.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us