Start w Nowy Rok – Kick off 2014!


Najlepsze spotkanie w historii Synergy Polska! Takim mianem okrzyknięte zostało zakończone właśnie wydarzenie Kick Off 2014, które odbyło się w Warszawie w hotelu SoundGarden.

Wypełniona po brzegi sala konferencyjna w hotelu SoundGarden kipiała ponownie energią Synergy. Dwa dni pełne wiedzy, inspiracji, pozytywnych emocji oraz zabawy.


Dziękujemy wszystkim dystrybutorom za stworzenie tak wyjątkowej atmosfery. Dziękujemy naszym gościom z zagranicy. Liderzy z USA - Paul Blad Presidential Executive oraz jego partner biznesowy Bart Woodcook Pearl Executive pokazali świetny przykład jak pracować w zespole i podzielili się swoimi doświadczeniami ze zgromadzonymi na sali gośćmi. Podziękowania również dla zawsze uśmiechniętej i pełnej energii Susanne Kupske Team Elite z Niemiec.


Dyrektor ds programów globalnych LaMar Wiscombe przekazał nam cenną i wyczerpującą wiedzę związaną z produktami Synergy WorldWide, którą uzupełnił uczestnictwem w naszej cotygodniowej ogólnopolskiej konferencji interentowej w poniedziałek, kiedy to odpowiadał jeszcze na Wasze pytania.

W sobotę wieczorem bawilśmy się. Salsa opanowana! Za 4 miesiące na naszej I rocznicy spróbujemy czegoś nowego.

Brawa dla wszystkich, którzy awansowali po szczeblach drabiny sukcesu Synergy. Nasze nowe Gwiazdy, Bronze, Silver, Gold , Team Leaderzy oraz najnowsi Team Managerowie. Mieliśmy okazję poznać ich wszystkich i pogratulować im osobiście. Brawa dla Bogusława Janickiego, Sławomira Śliwińskiego oraz Roberta Buszty naszych najnowszych Team Leaderów. Aldona i Michał Mosiejko osiągnęli rangę Team Manager, za co należą im się szczególne gratulacje. Praca zespołowa, wsparcie i ogromny optymizm jakim się dzielą ze swoimi partnerami z całego kraju pozwolił im osiągnąć tę najwyższą aktualnie rangę w Polsce.


Zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznej z tego niezwykłego wydarzenia na naszym blogu w zakładce zdjęcia lub po prostu klikając tutaj. Wkrótce relacja filmowa.


Do zobaczenia na naszym kolejnym ogólnopolskim spotkaniu. Po Kick Off-ie liderzy zdecydowali, że należy iść za ciosem i już 22-go lutego w sobotę w Bielsku Białej odbędzie się Akademia Synergy poziom I. Szczegóły wkrótce.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us