Zacznij śledzić swoje punkty promocyjne


Na którym miejscu jesteś w rankingu uczestników promocji z okazji szczytu w Barcelonie? Teraz możesz to sprawdzić!

Kliknij tutaj, aby zobaczyć, ile punktów zebrałeś/zebrałaś do tej pory, lub kliknij zakładkę „Barcelona”, która znajduje się pod nagłówkiem bloga.

Na stronie tej znajdziesz listę rankingową stu dystrybutorów z największą liczbą punktów, począwszy od 1 stycznia 2014 roku. Ostatni dzień na zakwalifikowanie się do czołowej setki to 31 sierpnia 2014 roku.

Ci, którzy znajdą się na liście, będą nagradzani w zależności od ich pozycji w następujący sposób:

1500 EUR dla każdego dystrybutora z miejsc 1-25
1000 EUR dla każdego dystrybutora z miejsc 26-50
700 EUR dla każdego dystrybutora z miejsc 51-75
500 EUR dla każdego dystrybutora z miejsc 76-100

Na stronie promocji znajdziesz również comiesięczne zestawienia dziesięciu dystrybutorów z największą liczbą punktów. Dystrybutorzy, którzy znajdą się na liście rankingowej w pierwszej dziesiątce na koniec każdego miesiąca, otrzymają dodatkowe nagrody! Są one zróżnicowane i obejmują m.in. pobyt w hotelu w Barcelonie, produkty firmy Apple, pokrycie opłaty rejestracyjnej na szczyt, a także gadżety oraz produkty firmy Synergy.

Obserwuj na bieżąco swoją pozycję w rankingu, sprawdzając co tydzień aktualizacje na blogu. Uczestnicy promocji mają możliwość wzięcia udziału w cieszącym się dużym zainteresowaniem Szczycie 2014 po niewiarygodnie niskiej cenie.

Już teraz zacznij zbierać punkty na swoje nagrody! Kliknij tutaj, aby zapoznać się ze szczegółami promocji.

CONVERSATION

Instagram

Follow Us