Bohaterowie Klubu SLM 10

Świętowanie sukcesu ze SLMsmart

W pierwszej odsłonie promocji Klubu SLM 10 Synergy WorldWide 19 dystrybutorów z Europy aktywowało po przynajmniej 10 osób z Zestawami Aktywacyjnymi SLMsmart. Po wprowadzeniu na rynek SLMsmart i e9, we wrześniu 2014, podjęli oni wyzwanie, aby dzielić się tymi produktami z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi wykorzystując w pełni swój potencjał biznesowy. Jesteśmy niezmiernie dumni z naszych dystrybutorów, którzy zrealizowali ten wspaniały cel i z niecierpliwością oczekujemy na kolejne osoby, które dołączą do Klubu SLM 10 w roku 2015. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o promocjach SLMsmart.

Troje spośród osób zakwalifikowanych do Klubu SLM 10 przedstawiło nam swoją historię, dzieląc się swą wiedzą i dając inspirację, co pomoże Ci zasponsorować więcej osób z zestawami SLMsmart.

Giuseppe Lucio
Team Elite, Włochy

Promocja Klubu SLM 10 pomogła Giuseppe Lucio wznieść się ze swym biznesem na nowy poziom. Jego przekonanie o skuteczności produktów wraz z szansą, jaką stanowią promocje SLMsmart zachęciły go, aby ze wszystkich sił przekuwać postawione sobie cele w rzeczywistość.

„Na poziomie osobistym zaobserwowałem wielką przemianę w moim życiu,” powiedział Giuseppe. „Bycie uznawanym dzięki promocjom ze względu na swoje osiągnięcia to zawsze coś dobrego. Z perspektywy biznesowej, kiedy mamy do dyspozycji takie promocje możemy się tylko umacniać!”

Determinacja Giuseppe nie pozostała niezauważona. W miarę osiągania kolejnych rang i nagród Synergy, posiada on coraz silniejszą motywację, aby dzielić się swą pasją dla modelu biznesowego Synergy.

Tym którzy pragną stać się członkami Klubu SLM 10, Giuseppe radzi: „Nie rób tego już dziś – zrób to już na wczoraj!”

Luis Quesada
Team Leader, Hiszpania

Od wprowadzenia na rynek SLMsmart, biznes Synergy Luisa Quesady i Cristiny Cabañero zaczął gwałtownie wzrastać. Przekroczyli wymagany próg Klubu SLM 10 aktywując 12 nowych konsumentów i dystrybutorów na zestawy SLMsmart. Luis powiedział, że wszystkie te 12 osób zaobserwowało już pozytywne rezultaty odkąd zaczęli oni stosować Koktajl Zastępujący Posiłek i e9.

„Jestem pewny, że właśnie takiego typu produktu potrzebuje rynek hiszpański,” twierdzi Luis. „(SLMsmart) stał się dla mnie niesamowitym bodźcem zarówno na płaszczyźnie osobistej, jak też zawodowej.”

Jego osobisty sukces i szczere zainteresowanie pomaganiem innym ludziom, aby także ich życie uległo poprawie, stały się ważnym czynnikiem wzrostu dla biznesu Luisa. Wyznaczył sobie cel, by w ciągu trzech najbliższych miesięcy osiągnąć poziom Team Manager i ocenia, że realizacja kolejnych celów rangowych stała się łatwiejsza dzięki SLMsmart i e9. Ogólnie rzecz biorąc, Luis, Cristina i wszyscy których zasponsorowali czerpią wielką satysfakcję ze swych wyników w zakresie utraty wagi i stwierdzają, że nie utyli nawet w święta.

Mirka Sedmak
Gold, Słowenia

Pierwszym elementem, który zachęcił Mirkę Sedmak do Synergy WorldWide był system kontroli wagi SLMsmart. Kiedy już rozbudziła się w niej pasja związana z Koktajlem Zastępującym Posiłek SLMsmart, promocja Klubu SLM 10 okazała się dodatkową zachętą, aby Mirka podzieliła się swym sukcesem z innymi inspirując ich do dokonania zdrowych zmian w swym życiu. Opracowała dodatkowy program wsparcia mający na celu umocnienie wytrwałości u osób, które zasponsorowała.

W trakcie 90-dniowego Wyzwania członkowie stworzonej przez nią grupy zbierali się regularnie, aby stanowić dla siebie nawzajem zachętę i śledzić własne postępy ważąc się i mierząc, dzięki czemu doświadczenie to stało się jeszcze lepszą zabawą i pomogło uczestnikom ukończyć wyzwanie. Promocje SLMsmart dały Mirce inspirację, aby sobie samej również rzucić wyzwanie i stracić 10% wagi dzięki stosowaniu Koktajlu Zastępującego Posiłek SLMsmart, a także rozwinąć swój biznes Synergy tak, by umożliwił jej skupienie się w pełnym wymiarze czasu na dzieleniu się produktami i szansą Synergy.
CONVERSATION

Instagram

Follow Us